Zábava

Ewa Farna zaskočila fanoušky: Ukázala bříško a prozradila žhavou novinku!

Zpěvačka Ewa Farna (27) ani v době covidové nelení! Pro fanoušky má jedno velké překvapení. Některé své příznivce ovšem svým oznámením pořádně zaskočila.


„Nikdo tu nenosí roušky!“ Divadlo vyhodilo mladého herce Pekárka, obě strany to vidí jinak!

Divadlo Broadway řeší během zkoušení připravovaného muzikálu velice nepříjemnou věc. Jeden z herců si postěžoval na to, že se na place nedodržují opatření proti šíření koronaviru. Skončilo to vyhazovem, avšak obě strany to celé vidí jinak.


Osudoví muži Jany Brejchové: Forman byl nezralý a Hanzlík panovačný

Jana Brejchová byla sice krásnou a úspěšnou herečkou, ale také dívkou, která musela předčasně dospět a v neposlední řadě prožít bouřlivé rozchody i lásky. Matka ji v pubertě vyhodila z domu a Brodský opustil kvůli nevěře s kolegou.


EXKLUZIVNĚ: Jak voní Jamie Dornan a jaké české herečky obdivuje?

Jamie Dornan je jedním z nejznámějších herců Hollywoodu. Přečtěte si v exkluzivním rozhovoru, jak se mu natáčelo v Čechách, které české herečky si oblíbil, jak prožívá dobu pandemie nebo co chystá v nejbližší době.


Dominika Gottová: Do sporu s vdovou Ivanou zatáhla Ilonu Csákovou!

Dominika Gottová je stále ve sporu se svou macechou Ivanou Gottovou. Zatímco vdova po zpěvákovi se k ničemu raději nevyjadřuje, nejstarší Gottova dcera naopak neustále přikládá oheň do kotle. Tentokrát do mediální tahanice zapojila Ilonu Csákovou, která ji ale následně obvinila ze lži.


Karel Šíp mizí z obrazovek? Plány televize s Všechnopárty se mění!

Karla Šípa můžete na obrazovkách stále vídat poměrně pravidelně, jenže to je i kvůli tomu, že pořadů s ním mají televize plné archivy. Jak to ale bude s novými díly Všechnopárty?


Dalibor Janda: Tajemství jeho jména! Narodil se jako…

Dalibor Janda je zajímavý spoustou věcí, především si pozornost zaslouží jeho hudební počiny. S pěveckou kariérou souvisí i jedna zajímavá kapitola jeho života. Ta se konkrétně týká jména, pod kterým ho dnes známe.


Kate Matl PORODILA! Dceři dala krásné české jméno!

Baby boom v českém šoubyznyse pokračuje i v roce 2021. V pondělí se stala maminkou Kate Matl, která v Praze přivedla na svět dceru. Novorozená holčička dostala od rodičů krásné jméno.


Petr Benda: Bývalý politik mejdan neutajil! Co o něm řekl další provinilec Paroubek?

Velkou kauzou posledních hodin je tajný večírek za účasti známých osobností politického života. Jiří Paroubek tvrdí, že se mejdan nekonal. Expremiér se také zastal Petra Bendy, jehož narozeniny se podle všech indicií slavily.


Rodina Nebeského promluvila: Jaký měla Božena Němcová vztah s milencem?

Seriál Božena pojednávající o životě spisovatelky Boženy Němcové se těší velkému zájmu. Nutno podotknout, že bylo o čem točit! Vdaná Němcová měla totiž velmi bujarý život a nijak se netajila poměrem se svým milencem Václavem Bolemírem Nebeským. O jejich vztahu promluvila jeho praprapravnučka Irena Maňáková.


Halina Pawlowská zavzpomínala na mládí: Tohle byste do ní určitě neřekli!


Herec Zac Efron prodává luxusní sídlo: Za 127 milionů nechybí bazén s hernou!

Hollywoodský krasavec Zac Efron (33) prodává své luxusní sídlo v kalifornské čtvrti Los Feliz. Za dům s nádherným výhledem na Los Angeles požaduje 5,9 milionů (cca 127 milionů korun), což je zhruba o třetinu víc, než byla pořizovací cena.


Ladislav Štaidl bojuje s koronavirem: NOVÉ INFORMACE!

Ladislav Štaidl dál statečně svádí boj s koronavirem, který ho před několika týdny donutil vyhledat lékařskou pomoc. Z nemocnice nyní dorazily nové informace o jeho aktuálním stavu. Jak na tom je?


Další slavná maminka na obzoru! Gemrotová čeká miminko krátce po svatbě!

Michaela Gemrotová opravdu dosyta využila času, kdy se kvůli opatřením nemůže pořádně věnovat své profesi. Po loňských vdavkách se hned počátkem roku 2021 pochlubila, že je těhotná!


Spisovatelka a milenka Božena Němcová (†41): Za nevázaný sex zaplatila životem?!

Odvážné sexuální scény a celá plejáda mužů v její posteli, to je nejdiskutovanější rozměr televizní minisérie Božena. Ta měla přinést nový pohled na velkou českou spisovatelku. Že její »náruživost« nebyla v té době ničím výjimečným, však potvrzují sexuologové.


Dalibor Janda: Těchto slov na adresu kolegů už možná lituje!

V šoubyznyse pochopitelně panuje velká konkurence, což se občas podepisuje na vztazích mezi celebritami. Před časem si na to postěžoval také Dalibor Janda. Teď toho už možná lituje.


Martina Sáblíková: Síla zvyku? Tentokrát bylo všechno jinak!

Martina Sáblíková už na ledových oválech závodí pěknou řádku let, takže je zvyklá na to, že rychlobruslařská sezóna zasahuje do jejího osobního života. Tentokrát ale bylo všechno jinak.


Slavní otcové a matky na jedné fotce: Vojtek a Arichteva seznamují děti!

Málokdy se na jedné fotografii sejde taková společnost. Roman Vojtek se na sociální síti pochlubil snímkem, na kterém s Veronikou Arichtevou seznamují své novorozence.


Británie je nespokojená Harrym a Meghan, chtějí je nehradit jinými členy rodiny

Tohle princ Harry a Meghan dost možná nečekali. Britský web Express uspořádal čtenářskou anketu, ve které měla veřejnost rozhodnout o tom, kdo slavný pár nahradí v plnění královských povinností. Dle výsledků by lidé na jejich místech rádi viděli Sophii, hraběnku z Wessexu.


Slavná milenka Jiřího Menzela: Dcera Chaplina s ním žila v obtížných podmínkách

Když slavný režisér Jiří Menzel natáčel film Slavnosti sněženek, čekalo osazenstvo na place překvapení. Znenadání se tam objevila vzácná návštěva – nejmladší dcera legendárního komika Charlieho Chaplina.


Larry King (†87): Slováky zklamal tím, že si vzpomněl jen na Čechy!

Larry King byl opravdu uznávanou osobností, jejíž pozornost si chtělo vysloužit mnoho lidí. Povedlo se to ale jen několika málo šťastlivcům. Třeba Slováci měli evidentně smůlu, Češi na tom byli o malinko lépe.


Herec Boris Rösner: Díky rodinné kletbě zemřel v 55 letech

Za pár dní by Boris Rösner oslavil sedmdesáté narozeniny, bohužel však stejně jako jeho rodiče podlehl rodinnému prokletí. To říká, že žádný člen z rodiny Rösnerů se nedožije více než pětapadesáti let. Herec zemřel právě v tomto věku.


Monika Absolonová chce zhubnout: O tolik? Tomu se nechce věřit!

Monika Absolonová u sebe možná vidí problém, který ani neexistuje. Ona je ale pevně rozhodnutá, že zhubne. Rozhodně přitom nemluví o pár kilogramem. Až se tomu lidem nechce věřit.


Dalibor Janda po infarktu: Další novinky! Jak to s ním vypadá?

Dalibor Janda už téměř týden bojuje o život v nemocnici, kam byl převezen po vážných zdravotních komplikacích. Naštěstí ale po dvou operacích přinesla zpěvákova dcera Jiřina konečně dobré zprávy, tatínkův stav se po dvou operacích výrazně zlepšil!


Těhotná Eva Josefíková má pořádný hlad! Jí snad za tři?

Eva Josefíková má podle všeho pořádné těhotenské chutě! Na fotografiích webu Aha! byla totiž zachycena, jak si domů nese rovnou tři krabičky s jídlem. Hladová herečka je dokonce sotva unesla!


Eva Pilarová nezemřela na covid ani rakovinu: Vdovec zveřejnil skutečnou příčinu

Zanedlouho tomu bude rok, co do nebe odešla Eva Pilarová. Spekulovalo se, že příčinou její smrti bylo onemocnění covid-19 nebo rakovina. Vdovec Jan Kolomazník se po dlouhém mlčení rozhodl promluvit.


Krásky z Beverly Hills: Jak dnes vypadá silikonová Donna a je Kelly stále sexy?

Psal se 4. říjen roku 1990 a ten den by se našlo jen málo rodin, které v podvečer neseděly u televize a nečekaly na něco, co tu předtím nikdy nebylo. To se totiž poprvé vysílal legendární seriál ze života středoškoláků ve snobském americkém Beverly Hills. Poprvé jsme mohli vidět krásky v luxusním oblečení a studenty, kteří parkovali u školy Porsche nebo Ferrari. Pro české diváky tak trochu sci-fi. Jak ale žijí Brenda, Kelly nebo Andrea dnes?


Jak bydlí William a Kate: Královský pár zveřejnil fotky své krásné domácnosti

Přestože se princ William a vévodkyně Kate často objevují na očích veřejnosti, o tom, jak vlastně vypadá jejich bydlení, se moc neví. Nyní ale měli fanoušci královské dvojice jedinečnou příležitost nahlédnout do jejich domácnosti.


Dora Němcová: Nebyla krásná ani nadaná. S matkou ji spojovalo neštěstí

Přišla na svět jako třetí dítě spisovatelky Boženy Němcové a komisaře finanční správy Josefa Němce. Její dětství ale nebylo bezstarostné. Onemocněla vážnou chorobou, těžce nesla manýry své matky a v pozdějších letech se musela starat o domácnost. Theodoře Němcové osud zvláštním způsobem házel klacky pod nohy.


Monika Bagárová: Strach z cestování s dcerou? Zpěvačka promluvila!

Někdo si na to troufne velice brzy, jiný vyčkává. To by se asi ve zkratce dalo říct o cestování s malými dětmi. Přístup k tomu musí zvolit také Monika Bagárová, o jejíž názor se fanoušci velice zajímají.


Božena vrcholí! Hájek o životní roli Němce: Chtěl, aby na něj změnili názor!

Televizní minisérie Božena o slavné spisovatelce dnes večer vrcholí na obrazovkách České televize čtvrtým dílem. Zazářil v ní také herec Jan Hájek, který si zahrál Josefa Němce.


Ivana Jirešová otevřeně: O vztazích už žádné iluze nemám

Známe se dvacet let a musím říct, že navzdory lockdownu nikdy nepůsobila víc vyrovnaně než teď. Může za to jóga? Disciplína? Zjištění, že na vztah je třeba se dívat s nadhledem? Nejspíš všechno dohromady!


Společné soužití Burešová a Forejta: Hvězda Slunečné pociťuje lítost

Poté, co na povrch vypluly informace o vztahu Evy Burešové a Přemka Forejta, se hvězda Slunečné na sociálních sítích pořádně rozzuřila. Zároveň žádala o respektování soukromí. Přesto později prozradila, jak to v jejich domácnosti vypadá. Proč je jí šéfkuchaře z pořadu MasterChef líto?


Rozzuřený Honza Musil: Podvodníci zneužili jeho jméno a napálili fanoučky!

Na sociálních sítích je dobré dbát zvýšené opatrnosti. Poslední dobou se to tam totiž hemží podvodníky! Na jeden takový případ upozornil i moderátor Honza Musil. Někdo totiž zneužil jeho jméno a vytvořil hned několik jeho falešných profilů!


Jan Hartl: Po smrti milované ženy se stará o děti a opět se vrátil do života

Vysoká, štíhlá postava, plachý pohled upřímných očí a klidný hlas známý především z večerníčku Broučci. To je romantik Jan Hartl, který lámal dívčí srdce napříč generacemi. Ve svých osmašedesáti letech však vypadá i on zlomeně, jako by se do jeho tváře promítly všechny životní křivdy, kterým byl nucen čelit.


Zagorová po roce na rande s životním parťákem! Konečně řekli, proč se před lety odloučili

Aby úplně neztratila kontakt se svými příznivci a kolegy, tak je Hana Zagorová (74) na svém profilu každou neděli večer živě. Odpovídá na četné dotazy, které čte její manžel Štefan Margita (64), a zve si různé zajímavé hosty.


Petr Janda si uvědomil sílu koronaviru: Nebývale upřímná slova po smrti blízkého!

Spousta celebrit se koronavirem nakazila, další mají tu nejhorší možnou zkušenost s jím způsobenou nemocí v rámci rodiny. To platí pro Petra Jandu, který vinou infekce přišel o blízkého člověka. Proto má teď úplně jasno.


Jan Dolanská a Lenka Vlasáková: Detaily svatby! Jak vypadal jejich velký den?

Téměř dvacet let spolu žili, jak se říká, na psí knížku. V letošním roce pro ně ale přišla vítaná změna. Herci Lenka Vlasáková a Jan Dolanský si po téměř dvou desetiletích řekli své „ano”. Jak vypadal jejich svatební den?


Karel Gott a Ivana Gottová: Neopakovatelná náklonnost, kterou zničila až smrt!

Ivana Gottová prožila s Karlem Gottem nedéle ze všech žen a taky se jako jediná stala jeho právoplatnou manželkou! Dvojice spolu prožila krásných pětadvacet let, pojďte si připomenout jejich nejkrásnější okamžiky!


Burešová prolomila mlčení a prozradila, jak probíhá společné soužití s Forejtem

Poté, co na povrch vypluly informace o vztahu Evy Burešové a Přemka Forejta, se hvězda Slunečné na sociálních sítích pořádně rozzuřila. Zároveň žádala o respektování soukromí. Přesto později prozradila, jak to v jejich domácnosti vypadá. Proč je jí šéfkuchaře z pořadu MasterChef líto?


SKANDÁL?! Bohdalová či Vondráčková měly propagovat testování, má to ale háček!

Jiřina Bohdalová, Helena Vondráčková či Miroslav Donutil. Právě tyto slavné osobnosti se mohou cítit zneužity lidmi, kteří stáli za kampaní na antigenní testování. Všechno totiž bylo jinak, než se zdálo.


Olga Menzelová slaví narozeniny: V tento den to není žádná pecka! Proč?

Ještě loni mohl narozeninový den Olgy Menzelové vypadat úplně jinak, smělo se slavit s přáteli, ale především ještě žil její muž. Letos je všechno vzhůru nohama. Jak tedy vypadají oslavy?


Dalibor Janda: Z nejhoršího by měl být venku, ale… Ztráta paměti!

Dalibor Janda si úvodní týdny roku 2021 jistě představoval jinak, nechtěl je strávit v nemocnice. Teď je ale rád, že se tam o něj dobře postarali, i když se to neobešlo bez nečekaných komplikací.


Libor Bouček se těší na MIMINKO! Manželce láskyplně vyjádřil obdiv!

Velkou novinku v osobním životě si Libor Bouček dlouho nechával pro sebe, dnes jí ale prostřednictvím sociálních sítí oznámil fanouškům. S manželkou Gabrielou se těší na miminko!


Třicet let od natáčení Pretty Woman vypadá Julia Roberts neuvěřitelně

Kráska s nejzářivějším úsměvem oslavila loni na podzim třiapadesáté narozeniny. Hollywoodský trůn neopouští, jako jedna z jeho královen vládne dál. Je prostě stále hvězda… Julia Roberts! A přitom všechno nenápadně začalo před třiceti lety.


Ledecká po hrozivém pádu vtipkuje: Síť jsem nepřekousla, mám nový facelift!

Ester Ledecká měla v sobotním sjezdu Světového poháru v Crans Montaně hrozivý pád, před ním měla nakročena k vítězství. Co se zdraví týče, olympijská vítězka v super-G i snowboardingu dopadla dobře.


Jak Maroš Kramár vyhlíží stáří: Tyhle všechny sny si už splnil!

Maroš Kramár už je šedesátník, a tak není nijak zvláštní, že už vyhlíží stáří a důchod. Všechny sny si navíc již splnil. Co tím měl oblíbený herec konkrétně na mysli?


Co dělá herec Josef Carda: Přestěhoval se do krásného starého domu mimo Prahu

Možná tomu nebudete věřit, ale diář herce Josefa Cardy byl před příchodem koronaviru plný k prasknutí. Není tedy divu, že s úbytkem práce opustil Prahu a usídlil se s manželkou v krásném domě na Litoměřicku.


Nebezpečný pád Jiřiny Bohdalové: Nebojte, jsem v pořádku, vzkazuje herečka

Na náledí si musí dávat pozor i mladší ročníky, natož ty starší. Nepříjemný incident se nedávno stal Jiřině Bohdalové, která uklouzla na zledovatělém povrchu. I přes nebezpečný pád je ale herečka v pořádku.


Nespoutaný život Báry Seidlové: Představitelka princezny Zubejdy má nový projekt

Vystudovala pražskou DAMU, ztvárnila roli princezny Zubejdy a její kariéra se začala slušně rozjíždět. Zahrála si ve spoustě filmů i seriálů, kariéry filmové herečky se však později vzdala a rozhodla se nadále pracovat jen na divadelní scéně. Čemu se dnes věnuje krásná herečka Barbora Seidlová?