Zábava

Ladislav Štaidl hazardoval se svým zdravím, chtěl covid vyležet

Ladislav Štaidl leží momentálně v nemocnici s onemocním covid-19. Původně to však zřejmě považoval za obyčejné nachlazení, jelikož se chtěl vyležet doma. To se ale nelíbilo Františku Janečkovi, který se rozhodl jednat.


Martin Maxa uzavřel životní kapitolu trvající čtvrtstoletí: ROZCHOD!

Martin Maxa nejspíš nadobro uzavřel zásadní životní kapitolu, která trvala čtvrtstoletí. Vztah s matkou jeho dětí je podle všeho minulostí. Za všechno může jedna jediná kauza, kterou se zabývala policie.


Vítěz MasterChefa Roman Staša: Přežívá jen díky výhře!

Zvítězil v MasterChefovi a řada lidí si myslela, že má vystaráno. Roman Staša (32) měl sice velké podnikatelské plány, ale z těch zatím sešlo. Kdyby nevyhrál půl milionu, neměl by prý ani co do pusy!


Kotek mění české zvyky: Co má na Vánoce nejraději na talíři?

Vojta Kotek byl ještě před pandemií v jednom kole. Teď má jako herec o něco volněji, a tak se svátků nemohl dočkat. Kdo by si však myslel, že dodržuje tradiční zvyky, ten by byl na omylu. Kotek si totiž ke štědrovečerní večeři dopřává něco, co si spousta Čechů neumí ani představit.


Ewa Farna opět v slzách: Kvůli rodině zesnulého Stypky (†41)!

Nejprve ji dojala předčasná smrt zpěváka Davida Stypky (†41). A teď Ewu Farnou (27), která s ním nazpívala duet, rozbrečeli jeho fanoušci.


Ester Janečková už zná názory lidí: Má příšerného manžela a patent na rozum, píší!

Ester Janečková odhalila své nitro před filmovými kamerami, dokument nazvaný jejím křesním jménem mohli lidé vidět v úterý. Moderátorka teď už ví, co si o ní spoluobčané myslí.


Dcera Paula McCartneyho natáčí dokument o studiích Abbey Road

Dcera někdejšího člena slavné skupiny Beatles Paula McCartneyho, fotografka Mary McCartneyová, natáčí celovečerní dokumentární film o legendárním londýnském nahrávacím studiu Abbey Road. Snímek se bude jmenovat If These Walls Could Sing (Kdyby tyto zdi mohly zpívat). Podle agentury DPA jde o první celovečerní dokument o slavném místě, kde Beatles natočili většinu svých písní.


Bojoval v legiích, stanul proti nacistům, až komunisté ho „zlomili". Hrdina Alois Vicherek (†63) zemřel před 65 lety

První polovina 20. století byla turbulentním obdobím nejen českých, ale i světových dějin. Dvě světové války, nástup totalitních ideologií, represe i boj za svobodu. To vše zažil, a to velmi zblízka, také sborový generál letectva Alois Vicherek (†63). V legiích bojoval za svobodu českého státu proti císařským vojskům, v létajících strojích Francie, Anglie i Sovětského svazu za jeho osvobození od nacismu. Na rudý srp a kladivo komunistické zvůle...


Utajený syn Jana Wericha je podobný otci. Pravdu se dozvěděl až jako dospělý

Jiří Petrášek žije spokojeným životem. Měl hezké dětství, vystudoval tři vysoké školy a usadil se. Ve čtyřiadvaceti se však všechno změnilo. Petrášek zjistil, že jeho otcem byl Jan Werich a že celou dobu vyrůstal v adoptivní rodině.


Pohřeb Františka Filipa (†90): Vyprovodili ho do filmařského nebe!

Jednoho z nejslavnějších českých televizních režisérů Františka Filipa dnes vyprovodili do filmařského nebe, kde má bezpochyby své místo. Natočil totiž řadu legendárních seriálů. Filip zemřel o uplynulém víkendu.


Prokop Zach: Na tátovi Romanovi si musel herectví vyvzdorovat!

Dříve bývalo zvykem, že se synové věnovali stejnému řemeslu, které dělali jejich otcové. Dnes je ale jiná doba, o čemž svědčí příběh herce Prokopa Zacha. Doma zprvu o herectví nechtěli slyšet.


Bára Poláková se trápí výčitkami kvůli dětem. O věcech je důležité mluvit, říká

Nejedna maminka to zná a prožívá. Každý den doufá, že bude mít alespoň chvilku pro sebe, a když to přijde a může si jít zacvičit, nakupovat nebo na kafe s kamarádkou, má výčitky svědomí, že není dobrá matka. Stejně tak to má i zpěvačka a herečka Bára Poláková. Co jí pomáhá se tohoto pocitu zbavit?


Bezbranný Laufer leží na lůžku měsíce: Jaký je aktuálně jeho zdravotní stav?

Josef Laufer už je řadu měsíců v nemocnici. Po operaci srdce se mu přitížilo a musel být uveden do umělého spánku. Z hlubokého kómatu už se sice probudil, ale jeho stav příliš dobrý není. Lékaři a dcera Ester mají napilno. Úkonů, které musí dělat, aby se Laufer vrátil zpátky do života, je totiž mnoho.


Jiřina Bohdalová emotivně vzpomínala: Slzy na krajíčku kvůli režiséru Filipovi (†90)!

Odchod Františka Filipa zasáhl mnoho jeho kolegů a spolupracovníků, což demonstroval televizní rozhovor, který poskytla Jiřina Bohdalová. Oblíbená herečka měla slzy na krajíčku, když o něm mluvila.


Ester Janečková (48) po opakovaných záletech manžela: Sama se přiznala k nevěře!

Po odvysílání dokumentu Ester, kde přiznala, že jí manžel Zdeněk Janeček nebyl vždycky věrný, na něm divačky nenechaly nit suchou. Moderátorka Ester Janečková (48) ze sebe ale nedělá světici! I ona dokumentaristce Heleně Třeštíkové (71) prozradila, že se po příchodu do televize zamilovala a nechovala se tak, jak by manželka měla…


Únorový úvodník šéfredaktorky Valentiny Nízké

Šéfredaktorka Valentina Nízká vyvrací mýty o francouzských ženách v únorovém vydání ELLE.


Slunečná: Herci slíbili, že budou diváci spokojení! Šaškárna, zní v komentářích!

Nová televizní sezóna začala ve velkém stylu, takže televize Prima vytáhla svou nejsilnější a především osvědčenou zbraň, seriál Slunečná. Herci slibovali divákům, že budou spokojení. Jakých reakcí se dočkali?


Zemřela Eva Jurinová: Moderátorská hvězda a hlas metra B podlehla vážné nemoci.

Další smutná zpráva, ve věku 67 let zemřela bývalá televizní moderátorka Eva Jurinová. Dle vyjádření rodiny podlehla hvězda devadesátých let dlouhodobému boji s vážnou nemocí.


Ladislav Štaidl ve vážném stavu: Přátelé se bojí, jak na tom je!

Ladislav Štaidl už týden leží na oddělení ARO v pražské Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí. Skladatel tam byl převezen kvůli těžkému průběhu koronavirové infekce a jeho stav se zatím nelepší. Obavy o něj mají nejen nejbližší, ale i samotný premiér Andrej Babiš, který z pozvdálí dohlíží na průběh jeho léčby.


Pagáčová drží manžela pod pantoflem? Tvař se šťastně, nařídila mu!

Mohlo by se zdát, že má Patricie Pagáčová manžela pod pantoflem, když mu nařizuje, aby se tvářil šťastně. Tuhle scénku je ale nutné brát s humorem, který herečce rozhodně není cizí. Její fanoušci to umí ocenit.


Poslední rozloučení s režisérem Filipem (†90): Mši na Vyšehradě ovlivnily restrikce

Rodina a blízcí se dnes rozloučili v Praze s filmovým a televizním režisérem Františkem Filipem, který v sobotu zemřel ve věku 90 let. Zádušní mše se konala v bazilice sv. Petra a Pavla na Vyšehradě za dodržení opatření proti šíření nemoci covid-19. Informovala o tom Česká televize.


Na přednostně očkovanou Cibulkovou se sesypalo celé Slovensko: Další problémy!

Slovenská tenistka Dominika Cibulková čelí hněvu mnoha svých spoluobčanů, protože už má za sebou aplikaci první dávky vakcíny, i když přednost mají mít především zdravotníci.


Tajemství vévodkyně Kate Middleton odhaleno! Tady je důvod, proč vypadá stále skvěle!

Kate Middleton vypadá i na svých téměř 40 let stále jako mladice. Jak toho docílila? Za vším stojí osoba, která své triky nyní prozradila médiím.


Ladislav Štaidl vyděsil přátele: Janda posílá vzkaz, s Janečkem si volali!

Jak už jsme vás informovali, skladatel a kapelník Ladislav Štaidl se nakazil koronavirem a s infekcí bojuje v nemocnici na oddělení ARO. Jeho přátelé už se pochopitelně ozývají se slovy podpory.


Agáta Hanychová a koronavirus: Je po očkování, stojí ve vzkazu!

Agátu Hanychovou pochopitelně také trápí to, jak koronavirus ovlivňuje každodenní život obyčejných lidí. Naděje na změnu spočívá v očkování. V její rodině už ho jedna osoba podstoupila.


Ladislav Štaidl v nemocnici: Sousedé se obávají nejhoršího!

Koronavirus už v Česku připravil o život tisíce lidí, nyní se celé Česko strachuje o Ladislava Štaidla, který s infekcí skončil v nemocnici. Dělal přitom od jara všechno možné, jen aby se nenakazil.


Dcera Cindy Crawford zdědila krásu své matky. Kaia (20) dobývá svět modelingu

Tvář modelky Kaia Gerber je spoustě lidí dobře známá, podle jména by však jen málokdo věděl, o koho jde. Není ale divu, že je Kaia považována za jednu z nejkrásnějších modelek současnosti. Své půvaby podědila po své mamince Cindy Crawford. A jejich podoba je téměř neuvěřitelná!


O Štaidla bojujícího s covidem se bojí i Michal David: Ujal se mě po útěku od Janečka!

Stále si s rodinou dopřává moře a sluníčka ve svém kanárském sídle na Tenerife. Dobrou náladu tam ale Michalu Davidovi (60) zkazila zpráva, že Ladislav Štaidl (75) bojuje s covidem v nemocnici.


Miloš Kopecký: Vyhnul se transportu do Osvětimi, psychické nemoci bohužel ne


Vyhazov z divadla i záchvaty! Jan Hájek ze seriálu Božena si prošel peklem

V očích diváků je skvělým hercem a momentálně září v novém seriálu České televize Božena. Málokdo už ale ví, že Jana Hájka v životě značně ovlivňuje epilepsie, kvůli které byl dokonce vyhozen z Národního divadla.


František Janeček a nemocný Ladislav Štaidl: "Doktora odmítal, volali jsme si!"

Ladislav Štaidl dělá poslední dny starost nejen svým rodinným příslušníkům, ale také kamarádům a fanouškům. O zdravotním stavu skladatele a textaře promluvil jeho kolega František Janeček.


Bohuš Matuš: Velké poprvé novorozené dcery zaznamenal na video!

Bohuš Matuš se v prosinci ve svých 47 letech konečně dočkal potomka, když mu jeho stále ještě nezletilá partnerka Lucinka přivedla na svět dceru Natálku. Pár si první týdny rodičovství evidentně užívá.


Zemřela Eva Jurinová (†67): Proč se to tajilo?

Česko ve čtvrtek zasáhla informace o úmrtí Evy Jurinové (†67), kterou si televizní diváci oblíbili během devadesátých let. Rodina déle než týden tajila, co se stalo. Jaké důvody k tomu nejbližší měli?


Kajínek oslavil 60. narozeniny: Jak šel čas s naším nejslavnějším vězněm

Náš nejslavnější vezeň se i téměř čtyři roky po propuštění z vězení těší velké popularitě a bez legrace by se dalo říct, že se jedná o českou celebritu. Kajínek toho umí využít a třeba v takové době korony se baví nahráváním videí na YouTube.


David Stypka (†41): Češi ukázali srdce, ve sbírce se vybraly miliony! Blízcí nemají slov!

Rodina zesnulého muzikanta Davida Stypky zprostředkovaně děkuje za sbírku, která vynesla několik milionů korun. Kolegové z kapely jsou z výsledků nadšeni, na fanoušky se následně obrátili s ještě jednou prosbou.


Novoroční předsevzetí hereček ze Slunečné: Chceme lépe žít

S koncem roku mnoho lidí přemýšlí o nejrůznějších předsevzetích pro rok následující. Jinak to nemají ani herečky z populárního seriálu Slunečná. Co by chtěly změnit třeba Eva Burešová a Bára Jánová? Některé cíle překvapí…


Smutný konec Miroslava Moravce: Se synem se před smrtí nestihl usmířit

Pokud poznáme nějakého herce po hlase, je to rozhodně Miroslav Moravec. Proto vás možná překvapí, že se napoprvé nedostal na DAMU právě kvůli hlasovým nedostatkům. Nenechal se ale odradit, a jeho talent, charisma a právě charakteristický basbaryton dodnes obdivují diváci po celé republice. Jeho život však vůbec nebyl snadný, řešil problémy s penězi i zdravím. V březnu roku 2009 bohužel podlehl rakovině.


Shodí Meghan královskou rodinu? Kvůli jejímu sporu půjdou možná před soud

Vévodkyně Meghan má před sebou velmi perné momenty. A nejen ona. Ve věci její žaloby na vydavatelství Associated Newspapers totiž nyní hrozí, že budou do případu zapleteni i zaměstnanci z paláce, což by mohlo vést k odhalení interních provozů. A to by královna zcela jistě ráda nebyla!


S Drsné rozhodnutí královny Alžběty II.: Za zákazem pro Harryho stála právě ona

Když nebylo princi Harrymu a jeho manželce Meghan v loňském listopadu umožněno, aby u londýnského Cenotaphu uctili památku zesnulých vojáků, spousta lidí věřila, že zákaz vyšel ze strany úředníků Buckinghamského paláce. Nyní se však ukázalo, že rozhodnutí učinila sama královna Alžběta II.


Lucie Vondráčková řekla, kdo vedle ní spí! Co se jí honí hlavou?

Lucie Vondráčková si soukromí bedlivě střeží, rozhodně nebývá zvykem, že by na internetu vypouštěla do světa pikantní detaily z osobního života. Udělala snad nyní výjimku?


Dominika Gottová: Manžela se nejspíš nedočká, našel si v Mexiku manažerku!

Dominika Gottová nejspíš opět spláče nad svou důvěřivostí. Plánovala veliký návrat k manželovi Timu Tolkkimu, ten s ní ale podle všedho evidentně vůbec nepočítá!


Zemřel spisovatel Vojtěch Steklač (†75): Jeho Boříkovy lapálie děti milují dodnes

Ve věku 75 let zemřel spisovatel a překladatel Vojtěch Steklač. O úmrtí informoval Havlíčkobrodský deník. Steklač psal hlavně knížky pro děti, nejznámější je asi série Boříkovy lapálie, příběhy čtveřice kamarádů z pražských Holešovic. Několik desítek let byl Steklač spojen s městysem Havlíčkova Borová na Vysočině, kde měl chalupu.


Poslední fotka před smrtí Niederleho (†91): Tajný výlet!

Alzheimerova choroba ho přiměla vyměnit byt ve slavném hereckém domě v pražských Dejvicích za domov pro seniory. Herec Ivo Niederle (†91), který zemřel 8. ledna, se ale díky přátelům přece jen dostal na podzim na utajenou akci.


Princ Harry a Meghan se chtějí zpět do Anglie, ale brání jim v tom úřady

Před rokem se princ Harry a jeho žena Meghan rozhodli vzdát svých královských povinností, přesto na britskou královskou rodinu nezanevřeli. Během svého velkého prohlášení uvedli, že budou rádi trávit čas střídavě jak v Americe, kde momentálně žijí, tak ve Velké Británii, aby byli nablízku oběma rodinám. Vzhledem k současné situaci ve světě je však nejasné, kdy se dvojice do Velké Británie podívá.


Ladislav Štaidl bojuje s koronavirem: Díky synovi je o vše dobře postaráno!

Dobře postaráno je nejenom o Ladislava Štaidla, který s koronavirovou infekcí svádí boj v jedné z pražských nemocnic, ale také o jeho čtyřnohého miláčka. Kdo se ho v tuto dobu ujal?


Zemřel František Filip: Jeho manželka se zprávu dozvěděla jako poslední!

František Filip ve svých devadesáti letech podlehl oboustrannému zápalu plic a komplikacím spojených s covidem. Rodina tajila smutnou informaci před režisérovou manželkou tak dlouho, že se málem o smrti manžela dozvěděla z tisku!


Halina Pawlowská: ROZVOD v rodině?

Halině Pawlowské se sice život v karanténě zase tak moc nezměnil, to stejné se ale nedá říct o její dceři. Ta se totiž údajně bude rozvádět.


Dagmar Havlová v slzách: Sbohem, Františku. Jsi nenahraditelný!

O víkendu zasáhla český filmový svět smutná zpráva. Zemřel režisér František Filip (†90). Na jeho um i osobnost zavzpomínala mimo jiné i herečka Dagmar Havlová, která s filmařem nejednou spolupracovala.


Podcast: David Stypka (†41) své démony přetavil do písní. I na divoké mejdany s ním vzpomíná publicista Hnátek

Česko zažilo v neděli 10. ledna šok, neboť po vážné nemoci zemřel písničkář David Stypka z Frýdku-Místku. Jeden z prvních hudebních publicistů, který sledoval jeho kariéru s kapelou Bandjeez, je šéfredaktor Václav Hnátek webu Planeta Hudba. V pořadu Blesk Podcast rozebral dosavadní dílo Stypky a prozradil detaily o jeho nedokončené a překvapivě veselé desce.


Slováčková po vítězství nad rakovinou: Řekla, co ji dělá šťastnou!

Aničku Slováčkovou dělá jistě šťastnou fakt, že už je úplně zdravá, ale nejenom to. Sympatická herečka a zpěvačka prozradila fanouškům, co dalšího jí dokáže udělat radost.