Zábava

Zpěvačce Martinové na covid zemřelo 5 členů rodiny, přišla i o rodiče

Věra Martinová zažívá dost možná nejhorší období svého života. Na covid-19 jí zemřelo pět rodinných příslušníků. Zpěvačka přišla bratrance, sestřenici, tetu a milované rodiče. Na sociálních sítích nyní vyzývá k dodržování bezpečnostních opatření.


Veronika Arichteva: Splněný sen! Je ráda, že to mohla zažít!

Tím největším splněným snem je bezpochyby syn Luka, ale Veronika Arichteva nezapomíná ani na jiné zajímavé zážitky. I když jsou třeba několik let staré.


Krásné gesto! Princ Harry daroval bratrovi vzácný šperk po princezně Dianě

Není žádným tajemstvím, že zásnubní prsten Kate Middleton dříve patřil princezně Dianě. Nicméně tento speciální safírový kousek byl úplně původně připraven pro manželku prince Harryho! Proč jej Meghan nezískala?


Hrob legendárního režiséra Františka Filipa (†90): Papežův muž ho uložil na Olšanech!

Otec Chalupářů, F. L. Věka a mnoha dalších oblíbených seriálů má poslední místo odpočinku dle svého přání. Po posledním rozloučení na Vyšehradě pochovali režiséra Františka Filipa (†90), který zemřel 9. ledna s covidem, do rodinného hrobu na pražských Olšanských hřbitovech.


Denisa Šuralová: Překvapivé zjištění ze života vdovy po fotbalistovi!

Denisa Šuralová se po tragické smrti svého muže, od které letos uplynou již dva roky, snaží žít běžný život, ale je pod neustálým drobnohledem. Dokazuje to nejnovější zjištění.


Zpěvačka Fabiánová: Prostřeno nevyhrála! Co se stalo?

Herečka a zpěvačka Jana Fabiánová byla během pracovního týdne každý den k vidění v televizi, protože se účastnila pořadu Prostřeno. V souboji se čtveřicí soupeřů neuspěla. Proč?


Lucie Vondráčková: Užila si příjemnou mužskou společnost!


Dalibor Janda převezen z koronární jednotky: Dcera Jiřina umírá strachy!

Dalibor Janda nahnal všem příbuzným, kamarádům i fanouškům pořádnou hrůzu, nečekaně totiž skončil v péči lékařů a dle slov dcery je jeho stav vážný. Jiřina Jandová prozradila, že už jejího octe převezli na jiné oddělení.


Richardo Krajčo: DETOX! Už mi z toho bylo špatně, přiznal!

Fanoušci by těžce nesli, kdyby se jim Richard Krajčo natrvalo vytratil ze sociálních sítí. Nyní se musí vyrovnat s tím, že tak učinil alespoň na nějaký čas. Hitmaker prozradil, co ho k tomu vedlo.


Dominika Gottová poslala veřejně dojemný vzkaz s poděkováním své mamince

Dominika Gottová to od smrti svého slavného otce nemá jednoduché. S vdovou Ivanou Gottovou i nevlastními sestrami je na štíru, a tak jediný, kdo jí zbyl, je její maminka Antonie Zacpalová. Gottová se proto rozhodla napsat jí dojemný vzkaz na Facebook.


Denisa Šuralová žije s podnikatelem: Pomáhá jí získat peníze po zesnulém muži

Portál seznam.cz zveřejnil statistiku nejvyhledávanějších osobností za rok 2020. Na první příčce se umístila Denisa Šuralová. Od smrti jejího manžela uplynuly teprve dva roky a ona si stihla pořídit dítě s kontroverzním podnikatelem Tomášem Horáčkem, který je obviněný z uplácení a ovlivňování veřejných zakázek ve zdravotnictví. Vezměme to ale popořadě.


Princezna ze mlejna už dávno není plavovláska: Co nyní dělá herečka Andrea Černá

Andrea Černá je krásná a talentovaná herečka, která se do lidských srdcí zapsala jako Eliška z pohádky Princezna ze mlejna. Když ji v druhém ročníku Troška do role vybral, nejprve tomu nechtěla věřit. Nakonec vše zvládla na výbornou a role Elišky se stala její životní.


Ivana Gottová zůstává v klidu: Vdovu už jen tak něco nerozhodí!

Ivanu Gottovou už spousta věcí nechává klidnou, protože zkrátka nemůže reagovat na všechny provokace. V tomto "narozeninovém" týdnu se přitom jedné takové dočkala.


Kuklová se nepřízni osudu postavila čelem: Tohle fanoušci ocení!

K Michaele Kuklové byl osud v některých momentech velice nemilosrdný, ona se ale nepřízni osudu postavila čelem, za což si jí cení spousta lidí. Fanoušky jistě potěší, co herečka v souvislosti s tím chystá.


Přednostně naočkovaný Pohlreich? Kuchařův kolega se naštval a pořádně mu to spočítal!

Jen málokdo nezná kuchaře a moderátora kuchařských pořadů Zdeňka Pohlreicha (63). I když je většinou spojován spíše s gastronomickými tématy, teď na sebe upoutal pozornost i jinak! Nechal se prý totiž přednostně naočkovat proti koronaviru! A to některým jeho kolegům docela vadí!


Od vyjukaného klučiny k lamači dívčích srdcí: Takhle zraje Tomáš Plekanec

Z Tomáše Plekance se dnes musí podlamovat kolena každé dívce. Na sbalení slavného sportovce je však pozdě. Po krachu manželství s Lucií Vondráčkovou ho klofla Lucie Šafářová, která se stejně jako on pohybuje ve sportovních kruzích, a proto ví, jak vypadal zamlada. Slavnou tenistku tehdy jistě ani nenapadlo, že spolu jednou skončí. Hokejista byl totiž pořádné ucho.


Zemřela Gottova pěvecká partnerka Věra Gondolánová (†66)!

Ve věku 66 let zemřela zpěvačka Věra Gondolánová, jejíž jméno sice mnohým možná moc neřekne, přestože měla úchvatnou kariéru. Zazpívala si v Paříži či s legendárním zpěvákem Karlem Gottem.


Láska jako z pohádky: Ivana Gottová šťastná jako nikdy dřív!

Ivana Gottová je nejsledovanější ženou v republice. Důvod? Jako jediná ze všech dokázala ulovit neulovitelného Karla Gotta. Jak to tehdy vlastně všechno proběhlo?


Artur Štaidl hlídá nemocnému tatínkovi psa, oporou je mu krásná brunetka

Ne příliš veselé období zažívá Artur Štaidl. Ten ve velmi raném věku přišel o maminku a nyní se bojí i o tatínka. Ladislav Štaidl je totiž v nemocnici, kde bojuje s covidem-19. Oporou v mizérii je Arturovi jeho krásná přítelkyně.


Manžel Evy Jurinové: Vymysleli si, že jsem hyena, protože jsem tajil smrt ženy

Moderátorka, novinářka a hlas z metra linky B. To všechno byla Eva Jurinová, která nedávno podlehla těžké nemoci. Její manžel se k smrti své ženy vyjádřil až 11 dní po jejím skonu. Nezapomněl dodat, proč tak dlouho mlčel.


Dominika Gottová ostře: Ivana mi nebude nic diktovat!

Vztahy v rodině Gottových jsou nadále velice komplikované, což platí především kvůli sporu mezi vdovou Ivanou a nejstarší zpěvákovou dcerou Dominikou. Právě druhá jmenovaná nyní vystoupila s dalším ostrým prohlášením.


Lukáš Hejlík prozradil pravdu o končící Ordinaci: Všechno bylo plánované jinak!

Tohle fanoušky Ordinace v růžové zahradě 2 pěkně zabolí! Televize Nova totiž ještě před tím, než oznámila definitivní konec slavného seriálu, zvažovala jeho další pokračování s upraveným prostředím a hlavními hrdiny. Jenže plán nakonec podle bývalé hvězdy Ordinace Lukáše Hejlíka (40) zkrachoval.


Dalibor Janda: Štaidlovi přál uzdravení ze srdce! Pak ho zradilo!

Dalibor Janda a Ladislav Štaidl se v šoubyznysu setkávají dlouhá léta, není tedy divu, že zpěváka zasáhlo, když kapelník a skladatel skončil v nemocnici. To ještě netušil, že tam bude muset také.


Zpěvačka Fabiánová: V Prostřenu prozradila, jak Naďa Urbánková vařila!

Prostřeno je pořad o vaření, a tak není divu, že když je nyní v sestavě soutěžících dcera Nadi Urbánkové, její soupeře zajímá, jak maminka vařila. Co se dozvěděli?


Petra Plemlová z Milionáře mezi námi: Dříve žila na hranici životního minima!

Milionářem se člověk až na některé případy nerodí, vede k tomu trnitá cesta. Vyprávět by o tom mohla televizní "milionářka mezi námi" Petra Plemlová. Co o sobě prozradila?


Dalibor Janda: Problémy s jeho nezaměnitelným hlasem?!

Dalibor Janda v posledních dnech nechtěně znervózněl své fanoušky, protože vyšlo najevo, že má velké zdravotní problémy. Týkají se snad i jeho naprosto nezaměnitelného hlasu?


Legendární moderátor Larry King (†87) zemřel: Před smrtí chytil covid

Slavný americký moderátor Larry King (†87) je bohužel po smrti. Hvězda talk show zemřela poté, co byla v Los Angeles hospitalizována s covidem.


Lucie Šafářová si posteskla: Doma je to dobrý, ale...

Lucie Šafářová momentálně tráví většinu času doma, protože má malou dceru a zároveň se snaží respektovat vládní opatření proti šíření koronaviru. S jednou věcí se ale smiřuje dost složitě.


Miroslav Hanuš bude dědečkem. Jeho dcera Eliška je těhotná! Opustí seriál Ulici?

Miroslav Hanuš se brzy stane poprvé dědečkem. Eliška Hanušová si v červnu řekla ano s Kryštofem Bašusem a miminko na sebe nenechalo dlouho čekat. Požehnaný stav se herečce podařilo tajit několik měsíců.


Dalibor Janda je po operaci! Dcera řekla, jak se mu daří!

Dalibora Jandu nakonec aktuální zdravotní potíže přivedly až na operační sál. Zákrok už má populární zpěvák za sebou a jeho dcera Jiřina Anna prozradila, jak na tom je.


13. komnata Michaely Kuklové: Exekuce za 60 milionů! I na dům rodičů

Je pořád stejně křehká jako princezna Jasněnka. Přitom ale Míša Kuklová (52) nemá na růžích ustláno. Život jí házel pod nohy klacky v podobě (nezaviněných) dluhů a exekucí. A taky drsné rakoviny.


Trapas v Prostřeno: Nepoznaná Jana Fabiánová, Naďa Urbánková céčková celebrita?

Tento týden se v pětici soutěžících kulinářského pořadu Prostřeno objevila dcera známé zpěvačky Nadi Urbánkové. Účastník Martin ovšem Janu Fabiánovou nepoznal a Urbánkovou nazval céčkovou celebritou!


Alena Šeredová brzy oslaví 43. narozeniny: Slova o čtvrtém dítěti!

Alena Šeredová za dva měsíce oslaví 43. narozeniny, což už je věk, kdy většina žen nemá na další děti ani pomyšlení. Jak to má česká modelka? Trojnásobná maminka to prozradila fanouškům.


Může za rakovinu Pomeje? Michaela Kuklová popsala, jaké peklo s ním zažila

Už dlouho věděla, že je s jejím tělem něco špatně. Když podstoupila mamograf i sono, výsledky byly negativní. Až po dalších testech se ukázalo, že má rakovinu prsu. Teď už je vše špatné zažehnáno a filmová Jasněnka se může nyní opět vrhnout do práce. Ví však, že se musí šetřit. Zpětně se ani nediví, že zákeřnou nemoc prodělala vzhledem ke stresům, které v minulosti prožila.


Eva Pilarová (†80): Příčina smrti zpěvačky konečně ODHALENA!

Až deset měsíců po smrti Evy Pilarové je definitivně jasno, co za jejím odchodem stálo. Vdovec Jan Kolomazník se rozhodl zatočit se všemi spekulacemi, které kolem toho dodnes kolovaly.


Jaký měla vztah Němcová s manželem? Intimní pohled 4 významných žen

Božena Němcová celý život hledala lásku. Alespoň tak je to vykreslováno ve stejnojmenném seriálu. Po boku jí však věrně stál manžel, i když ho celý život podváděla. Nutno říct, že on také nebyl žádné neviňátko. Jaký byl vlastně jejich vztah? O tom promluvila scénáristka Hana Wlodarczyková, režisérka Lenka Wimmerová a herečky Aňa Geislerová a Anna Kameníková.


Eliška Hanušová: PRAVDA o pohlaví miminka i konci v Ulici!

Když hrajete v kontinuálně běžícím seriálu a oznámíte těhotenství, vždycky se řeší, co se stane s vaší postavou. Eliška Hanušová, která hraje v Ulici, prozradila divákům to a ještě mnohem více.


Utajované těhotenství v královské rodině: Kdy se královna dočká pravnoučete?

Britská královská rodina se již brzy rozroste o dalšího člena, královna Alžběta se už těší na další pravnouče. Přivést na svět ho má princezna Eugenie. Kdy se tak stane?


Kam se poděla herečka Jana Hlaváčová? I její sestra Dana má jen kusé informace

Dana Hlaváčová byla svého času velmi slavná. Proslavila ji především role Dory v pohádce Tři oříšky pro Popelku. Zatímco o její slavnější sestře Janě Hlaváčové slyšet je, po Daně se slehla zem. Všechno začalo, když se před lety odstěhovala z Prahy.


Krásné období díky koronaviru: Langmajer si první vlnu epidemie náramně užil

Herec Jiří Langmajer je již více než rok šťastně ženatý s Adélou Gondíkovou. Pro mnohé páry však byla karanténa související s epidemií koronaviru opravdovou zkouškou. Jak to ale vypadá, Jiří s Adélou obstáli na jedničku!


Slavná milenka Jiřího Menzela: Dcera Charlieho Chaplina kvůli němu zula lodičky

Když slavný režisér Jiří Menzel natáčel film Slavnosti sněženek, čekalo osazenstvo na place překvapení. Navštívila je znenadání vzácná návštěva - nejmladší dcera legendárního komika Charlieho Chaplina.


Vina za smrt blízkého kvůli nákaze koronavirem: Je to dramatické, přiznává psycholog

Nakazili koronavirem své blízké a ti vážně onemocněli nebo dokonce zemřeli. A následoval silný pocit viny…Psycholog Jan Kulhánek z Psychoterapie Anděl radí, jak se s těmito neodbytnými pocity vyrovnat. O tom, že nevědomky přenesl nákazu na svého otce, zesnulého režiséra Františka Filipa (†90), promluvil na pohřbu i jeho syn...


Zaskočený Bohuš Matuš: Od Lucinky dostal neobvyklý vánoční dárek!

I když původně plánoval, že pod stromečkem žádné dary nebudou, nakonec se zpěvák Bohuš Matuš přece jen jednoho překvapení dočkal. Jeho přítelkyně Lucie ho překvapila originálním způsobem!


Olga Menzelová vzkazuje: Přátelé, jsem zlatokopka! Ty peníze roztočíme!

Na Olgu Menzelovou si za léta, co stála po boku režiséra Jiřího Menzela, mohl každý udělat svůj názor sám. Někteří lidé ji tak možná považují za zlatokopku. Ona sama toto označení použila. Proč?


Ivana Gottová oslavila 45. narozeniny: Pikantní historka s Douglasem vás pobaví!

Ivana Gottová byla před dvacet let ženou Karla Gotta, před ním ovšem randila s hollywoodskou hvězdou Michaelem Douglasem. Jak slavná vdova vzpomíná na toto životní období?


Eva Josefíková čeká miminko, v Slunečné bříško nevycpávala

Evu Josefíkovou mohli diváci vidět v seriálu Terapie sdílením, který vznikl pod taktovkou režiséra Jana Vejnara a hlavní roli v něm hrají esemesky. Jak to měla herečka se vztahy a rozešel se s ní někdy někdo esemeskou? Opravdu se zařadila k herečkám, které během pandemie otěhotněly? Co bude se seriálem Slunečná, ve kterém hraje?


Anička Slováčková: Překvapivá slova o těhotenství! Za chvilku je na světě!

Anička Slováčková letos v létě oslaví 26. narozeniny, takže by se už klidně mohla stát maminkou a nikdo by se tomu nedivil. V jaké souvislosti herečka a zpěvačka promluvila o těhotenství?


Dalibor Janda: Konečně lepší zprávy z nemocnice!

Velký strach o Dalibora Jandu panoval v posledních hodinách a dnech, protože se přesně nevědělo, s jakými problémy se ocitl v nemocnici. Právě z ní však konečně přicházejí dobré zprávy.


ŠOK v rodině Adély Vinczeové! Co moderátorce a blízkým způsobil koronavirus?

Koronavirovou infekcí si prošla prakticky celá rodina moderátorky Adély Vinczeové a jejího muže Viktora, pochopitelně s rozdílným průběhem nemoci u každého z nich. Proto všechny překvapilo, co se stalo poté, co se z toho všichni dostali.


Monika Bagárová plná obav: Hlavně se vrať domů zdravý!

Monika Bagárová se v pravidelných intervalech strachuje o svého partnera, který vydělává peníze bojovým sportem. Zároveň mu samozřejmě drží palce, především má ale jedno přání.