Zábava

Ivana Gottová má 45 let: Narozeniny už podruhé bez Karla!

Gratulacemi dnes fanoušci slavného zpěváka Karla Gotta zahrnou jeho ženu Ivanu, která slaví 45. narozeniny, bohužel již podruhé bez svého muže. Jak bude asi vypadat oslava?


Konvičková nechala očkovat malou dceru, reakce fanoušků byly bouřilvé

Markéta Konvičková nechává fanoušky nahlížet do svého života. Na sociální síť nepřestala hojně přispívat ani poté, co se jí narodila dcera Amálka. Kdyby ale věděla, co způsobí snímek, u kterého psala o očkování, asi by ho raději nezveřejňovala.


Silvie Koblížková: Každé Vánoce je v televizi! Kde je jí konec?

Silvie Koblížková sice v lednu oslavila již 36. narozeniny, přesto ji většina z nás stále vidí jako nezletilou holčičku, která zazářila v jednom z nejslavnějších porevolučních filmů. Co vlastně dnes dělá?


Lucie Šafářová si posteskla: Doma je to dobrý, ale...

Lucie Šafářová momentálně tráví většinu času doma, protože má malou dceru a zároveň se snaží respektovat vládní opatření proti šíření koronaviru. S jednou věcí se ale smiřuje dost složitě.


Zpěvačce Martinové na covid zemřelo 5 členů rodiny, přišla i o rodiče

Věra Martinová zažívá dost možná nejhorší období svého života. Na covid-19 jí zemřelo pět rodinných příslušníků. Zpěvačka přišla bratrance, sestřenici, tetu a milované rodiče. Na sociálních sítích nyní vyzývá k dodržování bezpečnostních opatření.


Olga Menzelová vzkazuje: Přátelé, jsem zlatokopka! Ty peníze roztočíme!

Na Olgu Menzelovou si za léta, co stála po boku režiséra Jiřího Menzela, mohl každý udělat svůj názor sám. Někteří lidé ji tak možná považují za zlatokopku. Ona sama toto označení použila. Proč?


Ivana Gottová zůstává v klidu: Vdovu už jen tak něco nerozhodí!

Ivanu Gottovou už spousta věcí nechává klidnou, protože zkrátka nemůže reagovat na všechny provokace. V tomto "narozeninovém" týdnu se přitom jedné takové dočkala.


Ivana Gottová oslavila 45. narozeniny: Pikantní historka s Douglasem vás pobaví!

Ivana Gottová byla před dvacet let ženou Karla Gotta, před ním ovšem randila s hollywoodskou hvězdou Michaelem Douglasem. Jak slavná vdova vzpomíná na toto životní období?


Dalibor Janda: Prokleté oslavy velkého výročí!

Daliboru Jandovi opravdu není přáno oslavit velké výročí, které se týká jeho hudební kariéry. Původně už měl mít oslavy za sebou, momentálně jsou ale v nedohlednu. Čím to je?


Manžel Evy Jurinové: Vymysleli si, že jsem hyena, protože jsem tajil smrt ženy

Moderátorka, novinářka a hlas z metra linky B. To všechno byla Eva Jurinová, která nedávno podlehla těžké nemoci. Její manžel se k smrti své ženy vyjádřil až 11 dní po jejím skonu. Nezapomněl dodat, proč tak dlouho mlčel.


Alena Šeredová brzy oslaví 43. narozeniny: Slova o čtvrtém dítěti!

Alena Šeredová za dva měsíce oslaví 43. narozeniny, což už je věk, kdy většina žen nemá na další děti ani pomyšlení. Jak to má česká modelka? Trojnásobná maminka to prozradila fanouškům.


Dalibor Janda: Konečně lepší zprávy z nemocnice!

Velký strach o Dalibora Jandu panoval v posledních hodinách a dnech, protože se přesně nevědělo, s jakými problémy se ocitl v nemocnici. Právě z ní však konečně přicházejí dobré zprávy.


Hrob legendárního režiséra Františka Filipa (†90): Papežův muž ho uložil na Olšanech!

Otec Chalupářů, F. L. Věka a mnoha dalších oblíbených seriálů má poslední místo odpočinku dle svého přání. Po posledním rozloučení na Vyšehradě pochovali režiséra Františka Filipa (†90), který zemřel 9. ledna s covidem, do rodinného hrobu na pražských Olšanských hřbitovech.


Dalibor Janda v nemocnici: Nové podrobnosti o tom, co se stalo!

Fanoušky tuzemské populární hudby včera zasáhla zpráva, že Dalibor Janda skončil kvůli vážným zdravotním problémům v nemocnici. Nyní se objevily nové podrobnosti o tom, co jej do špitálu přivedlo.


Dalibor Janda v nemocnici: Vezla ho tam sanitka! Co zpěvákovi je?

Dalibora Jandu zradilo před několika dny zdraví, ale dlouho nebylo zřejmé, s čím konkrétně má slavný zpěvák problém. Teď se konečně objevily informace, které to objasňují.


Zpěvačka Fabiánová: V Prostřenu prozradila, jak Naďa Urbánková vařila!

Prostřeno je pořad o vaření, a tak není divu, že když je nyní v sestavě soutěžících dcera Nadi Urbánkové, její soupeře zajímá, jak maminka vařila. Co se dozvěděli?


Písnička nad zlato. Jak Bob Dylan a další hvězdy prodali svou hudbu za miliony

Bob Dylan v prosinci prodal práva na užití svých skladeb za 300 milionů dolarů. V rychlém sledu jej pak následovala plejáda dalších hvězd hudebního nebe. Co se to děje? Samozřejmě za vším hledejme pandemii. Ale tentokrát to je jen jeden ze dvou velkých problémů sužujících muzikanty.


Dalibor Janda je po operaci! Dcera řekla, jak se mu daří!

Dalibora Jandu nakonec aktuální zdravotní potíže přivedly až na operační sál. Zákrok už má populární zpěvák za sebou a jeho dcera Jiřina Anna prozradila, jak na tom je.


13. komnata Michaely Kuklové: Exekuce za 60 milionů! I na dům rodičů

Je pořád stejně křehká jako princezna Jasněnka. Přitom ale Míša Kuklová (52) nemá na růžích ustláno. Život jí házel pod nohy klacky v podobě (nezaviněných) dluhů a exekucí. A taky drsné rakoviny.


Kuklová se nepřízni osudu postavila čelem: Tohle fanoušci ocení!

K Michaele Kuklové byl osud v některých momentech velice nemilosrdný, ona se ale nepřízni osudu postavila čelem, za což si jí cení spousta lidí. Fanoušky jistě potěší, co herečka v souvislosti s tím chystá.


Eva Pilarová (†80): Příčina smrti zpěvačky konečně ODHALENA!

Až deset měsíců po smrti Evy Pilarové je definitivně jasno, co za jejím odchodem stálo. Vdovec Jan Kolomazník se rozhodl zatočit se všemi spekulacemi, které kolem toho dodnes kolovaly.


Krásné období díky koronaviru: Langmajer si první vlnu epidemie náramně užil

Herec Jiří Langmajer je již více než rok šťastně ženatý s Adélou Gondíkovou. Pro mnohé páry však byla karanténa související s epidemií koronaviru opravdovou zkouškou. Jak to ale vypadá, Jiří s Adélou obstáli na jedničku!


Co dnes dělá Mirek Topolánek: Z politika moderátorem s vlastní zábavní show

"Sebevražedný optimista, občasný glosátor a nově prý taky moderátor." Tak sám sebe nazývá politik a bývalý předseda vlády České republiky, Mirek Topolánek, který rovněž kandidoval na českého prezidenta a dokonce se umístil na šestém místě.


Jaký měla vztah Němcová s manželem? Intimní pohled 4 významných žen

Božena Němcová celý život hledala lásku. Alespoň tak je to vykreslováno ve stejnojmenném seriálu. Po boku jí však věrně stál manžel, i když ho celý život podváděla. Nutno říct, že on také nebyl žádné neviňátko. Jaký byl vlastně jejich vztah? O tom promluvila scénáristka Hana Wlodarczyková, režisérka Lenka Wimmerová a herečky Aňa Geislerová a Anna Kameníková.


Přiznání Jiřího Krampola (82) půl roku po smrti manželky Hanky (†59): Slova o novém vztahu!

Má za sebou první smutné svátky bez milované manželky Haničky (†59). Jiří Krampol 3. srpna ovdověl a byl to pro něj šok. „Zemřela mi v náručí. Posledních osm let už ale bylo martyrium, byla strašně nemocná,“ přiznal herec deníku Aha! A zároveň se svěřil, že by se dalšímu vztahu nebránil.


Tragédie v rodině slavné topmodelky: Syn (†24) se předávkoval! Těsně před nástupem do léčebny

Světově proslulá modelka a herečka Stephanie Seymourová (52) truchlí pro svého syna Harryho Branta (†24). Nadějný model se těsně před plánovaným nástupem do léčebny předávkoval léky.


Ve 38 letech zemřela herečka Jessica Campbell: Spekuluje se o koronaviru

Filmový svět truchlí. Ve věku pouhých 38 let totiž zemřela americká herečka Jessica Campbell, kterou si diváci mohou pamatovat například z kultovního seriálu Machři a šprti. Její odchod do hvězdného nebe na sociální síti oplakala i její kolegyně a kamarádka Reese Witherspoon.


Nespoutaný život Báry Seidlové: Představitelka princezny Zubejdy má nový projekt

Vystudovala pražskou DAMU, ztvárnila roli princezny Zubejdy a její kariéra se začala slušně rozjíždět. Zahrála si ve spoustě filmů i seriálů, kariéry filmové herečky se však později vzdala rozhodla se nadále pracovat jen na divadelní scéně. Čemu se dnes věnuje krásná herečka Barbora Siedlová?


Kam se poděla herečka Jana Hlaváčová? I její sestra Dana má jen kusé informace

Dana Hlaváčová byla svého času velmi slavná. Proslavila ji především role Dory v pohádce Tři oříšky pro Popelku. Zatímco o její slavnější sestře Janě Hlaváčové slyšet je, po Daně se slehla zem. Všechno začalo, když se před lety odstěhovala z Prahy.


Dominika Gottová ostře: Ivana mi nebude nic diktovat!

Vztahy v rodině Gottových jsou nadále velice komplikované, což platí především kvůli sporu mezi vdovou Ivanou a nejstarší zpěvákovou dcerou Dominikou. Právě druhá jmenovaná nyní vystoupila s dalším ostrým prohlášením.


Ivana Gottová: Těmito změnami dává najevo, že se u ní něco vážněho mění...

Ivana Gottová byla vždy ozdobou svému manželovi Karlu Gottovi a skvělou matkou svých dcer Charlotte a Nelly. Za dvacet let společného života manželka známého zpěváka mnohokrát změnila image, vždy to ale mělo souvislost s až extrémními událostmi jejího života!


Denisa Šuralová: Překvapivé zjištění ze života vdovy po fotbalistovi!

Denisa Šuralová se po tragické smrti svého muže, od které letos uplynou již dva roky, snaží žít běžný život, ale je pod neustálým drobnohledem. Dokazuje to nejnovější zjištění.


Lucie Vondráčková: Užila si příjemnou mužskou společnost!


Lucie Vondráčková: Důvod, proč nikdy...!

Lucie Vondráčková loni oslavila již 40. narozeniny,, takže její studijní léta jsou už dávno minulostí. Přesto se k nim v těchto dnech ve vzpomínkách vrátila. Co prozradila?


Dalibor Janda: Problémy s jeho nezaměnitelným hlasem?!

Dalibor Janda v posledních dnech nechtěně znervózněl své fanoušky, protože vyšlo najevo, že má velké zdravotní problémy. Týkají se snad i jeho naprosto nezaměnitelného hlasu?


ŠOK v rodině Adély Vinczeové! Co moderátorce a blízkým způsobil koronavirus?

Koronavirovou infekcí si prošla prakticky celá rodina moderátorky Adély Vinczeové a jejího muže Viktora, pochopitelně s rozdílným průběhem nemoci u každého z nich. Proto všechny překvapilo, co se stalo poté, co se z toho všichni dostali.


Dalibor Janda bojuje o život: Smolný rok nebere konce!

Dalibor Janda zažil stejně jako ostatní umělci velice náročný rok. Vloni musel zpěvák kvůli pandemii zrušit přes čtyřicet koncertů a nyní bojuje v nemocnici o život!


Fanoušci byli v šoku: Princ William a vévodkyně Kate ukázali své luxusní bydlení

Přestože se princ William a vévodkyně Kate často objevují na očích veřejnosti, o tom, jak vlastně vypadá jejich bydlení, se moc neví. Nyní měli ale fanoušci královské dvojice jedinečnou příležitost nahlédnout do jejich domácnosti!


Dalibor Janda převezen z koronární jednotky: Dcera Jiřina umírá strachy!

Dalibor Janda nahnal všem příbuzným, kamarádům i fanouškům pořádnou hrůzu, nečekaně totiž skončil v péči lékařů a dle slov dcery je jeho stav vážný. Jiřina Jandová prozradila, že už jejího octe převezli na jiné oddělení.


Vina za smrt blízkého kvůli nákaze koronavirem: Je to dramatické, přiznává psycholog

Nakazili koronavirem své blízké a ti vážně onemocněli nebo dokonce zemřeli. A následoval silný pocit viny…Psycholog Jan Kulhánek z Psychoterapie Anděl radí, jak se s těmito neodbytnými pocity vyrovnat. O tom, že nevědomky přenesl nákazu na svého otce, zesnulého režiséra Františka Filipa (†90), promluvil na pohřbu i jeho syn...


Dalibor Janda prodělal infarkt: Těžké dny v nemocnici

Dalibor Janda zažil stejně jako ostatní umělci velice náročný rok. Vloni musel zpěvák kvůli pandemii rušit přes čtyřicet koncertů a nyní bojuje v nemocnici o život - zradilo ho srdce!


Písařovicová po konci v České televizi přiznala: Musela mít policejní ochranu!

Na moderování v České televizi, kde pracovala 16 let, nebylo zdánlivě nic nebezpečného. Daniela Písařovicová (42) o tom ví ale svoje. Před 6 lety ji policisté museli doprovázet úplně všude, včetně schůzky s kamarádkou. V patách měla totiž šílence.


Veronika Arichteva: Splněný sen! Je ráda, že to mohla zažít!

Tím největším splněným snem je bezpochyby syn Luka, ale Veronika Arichteva nezapomíná ani na jiné zajímavé zážitky. I když jsou třeba několik let staré.


Zemřela Gottova pěvecká partnerka Věra Gondolánová (†66)!

Ve věku 66 let zemřela zpěvačka Věra Gondolánová, jejíž jméno sice mnohým možná moc neřekne, přestože měla úchvatnou kariéru. Zazpívala si v Paříži či s legendárním zpěvákem Karlem Gottem.


Dominika Gottová: Dojemná slova o přátelství a vyznání matce Antonii Zacpalové!

Dominika Gottová to od smrtí svého slavného otce nemá jednoduché. S vdovou Ivanou Gottovou i nevlastními sestrami je na štíru a tak jediný, kdo jí zbyl, je její maminka Antonie Zacpalové. Gottová se proto rozhodla napsat jí dojemný vzkaz na Facebook.


Eliška Hanušová: PRAVDA o pohlaví miminka i konci v Ulici!

Když hrajete v kontinuálně běžícím seriálu a oznámíte těhotenství, vždycky se řeší, co se stane s vaší postavou. Eliška Hanušová, která hraje v Ulici, prozradila divákům to a ještě mnohem více.


Smutné 81. narozeniny Jany Brejchové: Nevnímá okolí, už to bude jen horší, šokuje Brodská

Stav herečky Jany Brejchové (81) je natolik vážný, že potřebuje nepřetržitou péči! I když má v LDN vše, co potřebuje, nevypadá to s ní dobře. Podle dcery Terezy Brodské už nevnímá okolí a ani neví, že má dnes narozeniny!


Česká herečka nominovaná na Lva šokovala Slovensko! Jsme ve vztahu tři, přiznala!

Českou herečku Terezu Těžkou proslavil film V síti a nově také její přiznání se k polyamorii, kterým si vysloužila pozornost dokonce i na Slovensku. Přišlo navíc ve dnech, kdy se dočkala nominace na Českého lva.


Princezna ze mlejna už dávno není plavovláska: Co nyní dělá herečka Andrea Černá

Andrea Černá je krásná a talentovaná herečka, která se do lidských srdcí zapsala jako Eliška z pohádky Princezna ze mlejna. Když ji v druhém ročníku Troška do role vybral, nejprve tomu nechtěla věřit. Nakonec vše zvládla na výbornou a role Elišky se stala její životní.


Bebarová o prvním setkáním s Maršálkem: Jsi zjev! a vyhodila jsem ho ze šatny

Tereza Bebarová a Josef Maršálek se poprvé setkali při natáčení pořadu Peče celá země. Byť to na začátku vypadalo, že si spolu nebudou rozumět, nakonec k sobě cestu našli. Chvíli to ale trvalo.