Zábava

Může za rakovinu Pomeje? Michaela Kuklová popsala, jaké peklo s ním zažila

Už dlouho věděla, že je s jejím tělem něco špatně. Když podstoupila mamograf i sono, výsledky byly negativní. Až po dalších testech se ukázalo, že má rakovinu prsu. Teď už je vše špatné zažehnáno a filmová Jasněnka se může nyní opět vrhnout do práce. Ví však, že se musí šetřit. Zpětně se ani nediví, že zákeřnou nemoc prodělala vzhledem ke stresům, které v minulosti prožila.


Lucie Vondráčková: Užila si příjemnou mužskou společnost!


Zpěvačka Fabiánová: Prostřeno nevyhrála! Co se stalo?

Herečka a zpěvačka Jana Fabiánová byla během pracovního týdne každý den k vidění v televizi, protože se účastnila pořadu Prostřeno. V souboji se čtveřicí soupeřů neuspěla. Proč?


Kuklová se nepřízni osudu postavila čelem: Tohle fanoušci ocení!

K Michaele Kuklové byl osud v některých momentech velice nemilosrdný, ona se ale nepřízni osudu postavila čelem, za což si jí cení spousta lidí. Fanoušky jistě potěší, co herečka v souvislosti s tím chystá.


Eliška Hanušová: PRAVDA o pohlaví miminka i konci v Ulici!

Když hrajete v kontinuálně běžícím seriálu a oznámíte těhotenství, vždycky se řeší, co se stane s vaší postavou. Eliška Hanušová, která hraje v Ulici, prozradila divákům to a ještě mnohem více.


Petra Plemlová z Milionáře mezi námi: Dříve žila na hranici životního minima!

Milionářem se člověk až na některé případy nerodí, vede k tomu trnitá cesta. Vyprávět by o tom mohla televizní "milionářka mezi námi" Petra Plemlová. Co o sobě prozradila?


Richardo Krajčo: DETOX! Už mi z toho bylo špatně, přiznal!

Fanoušci by těžce nesli, kdyby se jim Richard Krajčo natrvalo vytratil ze sociálních sítí. Nyní se musí vyrovnat s tím, že tak učinil alespoň na nějaký čas. Hitmaker prozradil, co ho k tomu vedlo.


Eva Pilarová (†80): Příčina smrti zpěvačky konečně ODHALENA!

Až deset měsíců po smrti Evy Pilarové je definitivně jasno, co za jejím odchodem stálo. Vdovec Jan Kolomazník se rozhodl zatočit se všemi spekulacemi, které kolem toho dodnes kolovaly.


Dalibor Janda bojuje statečně: Konečně dobré zprávy z nemocnice!

Dalibor Janda už téměř týden bojuje o život v nemocnici, kam byl převezen po vážných zdravotních komplikacích. Naštěstí ale po dvou operacích přinesla zpěvákova dcera Jiřina konečně dobré zprávy, tatínkův stav se po dvou operacích výrazně zlepšil!


Miroslav Hanuš bude dědečkem. Jeho dcera Eliška je těhotná! Opustí seriál Ulici?

Miroslav Hanuš se brzy stane poprvé dědečkem. Eliška Hanušová si v červnu řekla ano s Kryštofem Bašusem a miminko na sebe nenechalo dlouho čekat. Požehnaný stav se herečce podařilo tajit několik měsíců.


Manžel Evy Jurinové: Vymysleli si, že jsem hyena, protože jsem tajil smrt ženy

Moderátorka, novinářka a hlas z metra linky B. To všechno byla Eva Jurinová, která nedávno podlehla těžké nemoci. Její manžel se k smrti své ženy vyjádřil až 11 dní po jejím skonu. Nezapomněl dodat, proč tak dlouho mlčel.


Artur Štaidl hlídá nemocnému tatínkovi psa, oporou je mu krásná brunetka

Ne příliš veselé období zažívá Artur Štaidl. Ten ve velmi raném věku přišel o maminku a nyní se bojí i o tatínka. Ladislav Štaidl je totiž v nemocnici, kde bojuje s covidem-19. Oporou v mizérii je Arturovi jeho krásná přítelkyně.


Alena Šeredová brzy oslaví 43. narozeniny: Slova o čtvrtém dítěti!

Alena Šeredová za dva měsíce oslaví 43. narozeniny, což už je věk, kdy většina žen nemá na další děti ani pomyšlení. Jak to má česká modelka? Trojnásobná maminka to prozradila fanouškům.


Láska jako z pohádky: Ivana Gottová šťastná jako nikdy dřív!

Ivana Gottová je nejsledovanější ženou v republice. Důvod? Jako jediná ze všech dokázala ulovit neulovitelného Karla Gotta. Jak to tehdy vlastně všechno proběhlo?


Vina za smrt blízkého kvůli nákaze koronavirem: Je to dramatické, přiznává psycholog

Nakazili koronavirem své blízké a ti vážně onemocněli nebo dokonce zemřeli. A následoval silný pocit viny…Psycholog Jan Kulhánek z Psychoterapie Anděl radí, jak se s těmito neodbytnými pocity vyrovnat. O tom, že nevědomky přenesl nákazu na svého otce, zesnulého režiséra Františka Filipa (†90), promluvil na pohřbu i jeho syn...


13. komnata Michaely Kuklové: Exekuce za 60 milionů! I na dům rodičů

Je pořád stejně křehká jako princezna Jasněnka. Přitom ale Míša Kuklová (52) nemá na růžích ustláno. Život jí házel pod nohy klacky v podobě (nezaviněných) dluhů a exekucí. A taky drsné rakoviny.


Krásné období díky koronaviru: Langmajer si první vlnu epidemie náramně užil

Herec Jiří Langmajer je již více než rok šťastně ženatý s Adélou Gondíkovou. Pro mnohé páry však byla karanténa související s epidemií koronaviru opravdovou zkouškou. Jak to ale vypadá, Jiří s Adélou obstáli na jedničku!


Dalibor Janda: Problémy s jeho nezaměnitelným hlasem?!

Dalibor Janda v posledních dnech nechtěně znervózněl své fanoušky, protože vyšlo najevo, že má velké zdravotní problémy. Týkají se snad i jeho naprosto nezaměnitelného hlasu?


Princezna ze mlejna už dávno není plavovláska: Co nyní dělá herečka Andrea Černá

Andrea Černá je krásná a talentovaná herečka, která se do lidských srdcí zapsala jako Eliška z pohádky Princezna ze mlejna. Když ji v druhém ročníku Troška do role vybral, nejprve tomu nechtěla věřit. Nakonec vše zvládla na výbornou a role Elišky se stala její životní.


Veronika Arichteva: Splněný sen! Je ráda, že to mohla zažít!

Tím největším splněným snem je bezpochyby syn Luka, ale Veronika Arichteva nezapomíná ani na jiné zajímavé zážitky. I když jsou třeba několik let staré.


Lukáš Hejlík prozradil pravdu o končící Ordinaci: Všechno bylo plánované jinak!

Tohle fanoušky Ordinace v růžové zahradě 2 pěkně zabolí! Televize Nova totiž ještě před tím, než oznámila definitivní konec slavného seriálu, zvažovala jeho další pokračování s upraveným prostředím a hlavními hrdiny. Jenže plán nakonec podle bývalé hvězdy Ordinace Lukáše Hejlíka (40) zkrachoval.


Legendární moderátor Larry King (†87) zemřel: Před smrtí chytil covid

Slavný americký moderátor Larry King (†87) je bohužel po smrti. Hvězda talk show zemřela poté, co byla v Los Angeles hospitalizována s covidem.


Dalibor Janda: Štaidlovi přál uzdravení ze srdce! Pak ho zradilo!

Dalibor Janda a Ladislav Štaidl se v šoubyznysu setkávají dlouhá léta, není tedy divu, že zpěváka zasáhlo, když kapelník a skladatel skončil v nemocnici. To ještě netušil, že tam bude muset také.


Ivana Gottová oslavila 45. narozeniny: Pikantní historka s Douglasem vás pobaví!

Ivana Gottová byla před dvacet let ženou Karla Gotta, před ním ovšem randila s hollywoodskou hvězdou Michaelem Douglasem. Jak slavná vdova vzpomíná na toto životní období?


Dalibor Janda je po operaci! Dcera řekla, jak se mu daří!

Dalibora Jandu nakonec aktuální zdravotní potíže přivedly až na operační sál. Zákrok už má populární zpěvák za sebou a jeho dcera Jiřina Anna prozradila, jak na tom je.


ŠOK v rodině Adély Vinczeové! Co moderátorce a blízkým způsobil koronavirus?

Koronavirovou infekcí si prošla prakticky celá rodina moderátorky Adély Vinczeové a jejího muže Viktora, pochopitelně s rozdílným průběhem nemoci u každého z nich. Proto všechny překvapilo, co se stalo poté, co se z toho všichni dostali.


Geislerová o Němcové: Jak by žila v dnešním světě a mohla by být šťastná?

V seriálu Božena ztvárňuje slavnou spisovatelku v určité životní etapě Aňa Geislerová. Sama přiznává, že nejprve ji její díla nezaujala, ale poté, co měla možnost ji ztvárnit, se její názor změnil. Mohla by být podle ní Němcová šťastná v dnešním světě a byla by i dnes považována za nevěrnici?


Dalibor Janda převezen z koronární jednotky: Dcera Jiřina umírá strachy!

Dalibor Janda nahnal všem příbuzným, kamarádům i fanouškům pořádnou hrůzu, nečekaně totiž skončil v péči lékařů a dle slov dcery je jeho stav vážný. Jiřina Jandová prozradila, že už jejího octe převezli na jiné oddělení.


Petra Plemlová: Po odvysílání šla mezi lidi a vysvětlila své činy!

Nebojácná Petra Plemlová ukázala po odvysílání páteční epizody Milionáře mezi námi, že nemá problém si vyslechnout jiné názory. Naopak se lidem na sociální síti pokusila vysvětlit své postoje.


Zpěvačka Fabiánová: V Prostřenu prozradila, jak Naďa Urbánková vařila!

Prostřeno je pořad o vaření, a tak není divu, že když je nyní v sestavě soutěžících dcera Nadi Urbánkové, její soupeře zajímá, jak maminka vařila. Co se dozvěděli?


Kam se poděla herečka Jana Hlaváčová? I její sestra Dana má jen kusé informace

Dana Hlaváčová byla svého času velmi slavná. Proslavila ji především role Dory v pohádce Tři oříšky pro Popelku. Zatímco o její slavnější sestře Janě Hlaváčové slyšet je, po Daně se slehla zem. Všechno začalo, když se před lety odstěhovala z Prahy.


Olga Menzelová vzkazuje: Přátelé, jsem zlatokopka! Ty peníze roztočíme!

Na Olgu Menzelovou si za léta, co stála po boku režiséra Jiřího Menzela, mohl každý udělat svůj názor sám. Někteří lidé ji tak možná považují za zlatokopku. Ona sama toto označení použila. Proč?


Anička Slováčková: Překvapivá slova o těhotenství! Za chvilku je na světě!

Anička Slováčková letos v létě oslaví 26. narozeniny, takže by se už klidně mohla stát maminkou a nikdo by se tomu nedivil. V jaké souvislosti herečka a zpěvačka promluvila o těhotenství?


Ivana Gottová zůstává v klidu: Vdovu už jen tak něco nerozhodí!

Ivanu Gottovou už spousta věcí nechává klidnou, protože zkrátka nemůže reagovat na všechny provokace. V tomto "narozeninovém" týdnu se přitom jedné takové dočkala.


Denisa Šuralová: Překvapivé zjištění ze života vdovy po fotbalistovi!

Denisa Šuralová se po tragické smrti svého muže, od které letos uplynou již dva roky, snaží žít běžný život, ale je pod neustálým drobnohledem. Dokazuje to nejnovější zjištění.


Zaskočený Bohuš Matuš: Od Lucinky dostal neobvyklý vánoční dárek!

I když původně plánoval, že pod stromečkem žádné dary nebudou, nakonec se zpěvák Bohuš Matuš přece jen jednoho překvapení dočkal. Jeho přítelkyně Lucie ho překvapila originálním způsobem!


Dominika Gottová poslala veřejně dojemný vzkaz s poděkováním své mamince

Dominika Gottová to od smrti svého slavného otce nemá jednoduché. S vdovou Ivanou Gottovou i nevlastními sestrami je na štíru, a tak jediný, kdo jí zbyl, je její maminka Antonie Zacpalová. Gottová se proto rozhodla napsat jí dojemný vzkaz na Facebook.


Jaký měla Němcová vztah s manželem? Intimní pohled čtyř významných žen

Božena Němcová celý život hledala lásku. Alespoň tak je to vykresleno ve stejnojmenném seriálu. Po boku jí však věrně stál manžel, i když ho celý život podváděla. Nutno říct, že on také nebyl žádné neviňátko. Jaký byl vlastně jejich vztah? O tom promluvila scenáristka Hana Wlodarczyková, režisérka Lenka Wimmerová a herečky Aňa Geislerová a Anna Kameníková.


Od vyjukaného klučiny k lamači dívčích srdcí: Takhle zraje Tomáš Plekanec

Z Tomáše Plekance se dnes musí podlamovat kolena každé dívce. Na sbalení slavného sportovce je však pozdě. Po krachu manželství s Lucií Vondráčkovou ho klofla Lucie Šafářová, která se stejně jako on pohybuje ve sportovních kruzích, a proto ví, jak vypadal zamlada. Slavnou tenistku tehdy jistě ani nenapadlo, že spolu jednou skončí. Hokejista byl totiž pořádné ucho.


Zemřela Gottova pěvecká partnerka Věra Gondolánová (†66)!

Ve věku 66 let zemřela zpěvačka Věra Gondolánová, jejíž jméno sice mnohým možná moc neřekne, přestože měla úchvatnou kariéru. Zazpívala si v Paříži či s legendárním zpěvákem Karlem Gottem.


Utajované těhotenství v královské rodině: Kdy se královna dočká pravnoučete?

Britská královská rodina se již brzy rozroste o dalšího člena, královna Alžběta se už těší na další pravnouče. Přivést na svět ho má princezna Eugenie. Kdy se tak stane?


Zpěvačce Martinové na covid zemřelo 5 členů rodiny, národ oslovila s prosbou

Věra Martinová zažívá dost možná nejhorší období svého života. Na covid-19 jí zemřelo pět rodinných příslušníků. Zpěvačka přišla o bratrance, sestřenici, tetu a milované rodiče. Na sociálních sítích nyní vyzývá k dodržování bezpečnostních opatření.


Přednostně naočkovaný Pohlreich? Kuchařův kolega se naštval a pořádně mu to spočítal!

Jen málokdo nezná kuchaře a moderátora kuchařských pořadů Zdeňka Pohlreicha (63). I když je většinou spojován spíše s gastronomickými tématy, teď na sebe upoutal pozornost i jinak! Nechal se prý totiž přednostně naočkovat proti koronaviru! A to některým jeho kolegům docela vadí!


Krásné gesto! Princ Harry daroval bratrovi vzácný šperk po princezně Dianě

Není žádným tajemstvím, že zásnubní prsten Kate Middleton dříve patřil princezně Dianě. Nicméně tento speciální safírový kousek byl úplně původně připraven pro manželku prince Harryho! Proč jej Meghan nezískala?


Denisa Šuralová žije s podnikatelem: Pomáhá jí získat peníze po zesnulém muži

Portál seznam.cz zveřejnil statistiku nejvyhledávanějších osobností za rok 2020. Na první příčce se umístila Denisa Šuralová. Od smrti jejího manžela uplynuly teprve dva roky a ona si stihla pořídit dítě s kontroverzním podnikatelem Tomášem Horáčkem, který je obviněný z uplácení a ovlivňování veřejných zakázek ve zdravotnictví. Vezměme to ale popořadě.


Hrob legendárního režiséra Františka Filipa (†90): Papežův muž ho uložil na Olšanech!

Otec Chalupářů, F. L. Věka a mnoha dalších oblíbených seriálů má poslední místo odpočinku dle svého přání. Po posledním rozloučení na Vyšehradě pochovali režiséra Františka Filipa (†90), který zemřel 9. ledna s covidem, do rodinného hrobu na pražských Olšanských hřbitovech.


Trapas v Prostřeno: Nepoznaná Jana Fabiánová, Naďa Urbánková céčková celebrita?

Tento týden se v pětici soutěžících kulinářského pořadu Prostřeno objevila dcera známé zpěvačky Nadi Urbánkové. Účastník Martin ovšem Janu Fabiánovou nepoznal a Urbánkovou nazval céčkovou celebritou!


Lucie Šafářová si posteskla: Doma je to dobrý, ale...

Lucie Šafářová momentálně tráví většinu času doma, protože má malou dceru a zároveň se snaží respektovat vládní opatření proti šíření koronaviru. S jednou věcí se ale smiřuje dost složitě.


Slavná milenka Jiřího Menzela: Dcera Charlieho Chaplina kvůli němu zula lodičky

Když slavný režisér Jiří Menzel natáčel film Slavnosti sněženek, čekalo osazenstvo na place překvapení. Navštívila je znenadání vzácná návštěva - nejmladší dcera legendárního komika Charlieho Chaplina.


Monika Bagárová plná obav: Hlavně se vrať domů zdravý!

Monika Bagárová se v pravidelných intervalech strachuje o svého partnera, který vydělává peníze bojovým sportem. Zároveň mu samozřejmě drží palce, především má ale jedno přání.