Zábava

Lorenzo Lamas už nemá dlouhé vlasy ani svaly. Slavný Odpadlík dnes vozí turisty

Osamělý jezdec prohánějící se krajinou na své motorce, dokonalé tělo a vlasy vlající ve větru. To nemůže být nikdo jiný než Lorenzo Lamas alias Reno Raines z kultovního seriálu devadesátých let Odpadlík. Jak však hlavní protagonista vypadá dnes a kam zmizely jeho svaly?


Na přednostně očkovanou Cibulkovou se sesypalo celé Slovensko: Další problémy!

Slovenská tenistka Dominika Cibulková čelí hněvu mnoha svých spoluobčanů, protože už má za sebou aplikaci první dávky vakcíny, i když přednost mají mít především zdravotníci.


Smutný konec Miroslava Moravce: Se synem se před smrtí nestihl usmířit

Pokud poznáme nějakého herce po hlase, je to rozhodně Miroslav Moravec. Proto vás možná překvapí, že se napoprvé nedostal na DAMU právě kvůli hlasovým nedostatkům. Nenechal se ale odradit, a jeho talent, charisma a právě charakteristický basbaryton dodnes obdivují diváci po celé republice. Jeho život však vůbec nebyl snadný, řešil problémy s penězi i zdravím. V březnu roku 2009 bohužel podlehl rakovině.


Divoký život herce Josefa Hlinomaze: Žil společně s milenkou a jejím manželem

Pro ostré slovo nešel daleko a o jeho svéráznosti se vyprávěly legendy. Herec malých rolí Josef Hlinomaz si prostě dělal, co chtěl, a nikdo mu v tom nikdy nezabránil. Dlouhá léta žil ve společné domácnosti se svou milenkou a jejím manželem. Zemřel v pouhých třiašedesáti letech na dovolené ve Splitu.


Vévodkyně Kate jasně ukazuje, kdo je ve vztahu s princem Williamem šefém

Vévodkyně z Cambridge během koronavirové krize nechala veřejnost nejenom nahlédnout do svého domu, ale také prozradila, jak to chodí v královském vztahu s manželem princem Williamem.


Skvělý dárek pro Kate Middleton: Královna Alžběta II. je již v bezpečí

Svou oslavu narozenin si zcela jistě představovala jinak, kvůli restrikcím souvisejícím s šířením koronaviru však musela slavit skromně. Radost ji však udělala šťastná novinka. Buckinghamský palác totiž potvrdil, že byli královna Alžběta II. a její manžel, princ Filip, očkování proti covidu!


Ladislav Štaidl v nemocnici: Sousedé se obávají nejhoršího!

Koronavirus už v Česku připravil o život tisíce lidí, nyní se celé Česko strachuje o Ladislava Štaidla, který s infekcí skončil v nemocnici. Dělal přitom od jara všechno možné, jen aby se nenakazil.


O Štaidla bojujícího s covidem se bojí i Michal David: Ujal se mě po útěku od Janečka!

Stále si s rodinou dopřává moře a sluníčka ve svém kanárském sídle na Tenerife. Dobrou náladu tam ale Michalu Davidovi (60) zkazila zpráva, že Ladislav Štaidl (75) bojuje s covidem v nemocnici.


Nevěra na obou stranách: Ester Janečková promluvila o záletech v manželství

Jen málokdo by od Ester Janečkové čekal takovou otevřenost. V dokumentu od Heleny Třeštíkové se jí ale dočká. Známá dokumentaristka jí mapovala život celých třicet let a neváhala zveřejnit její mnohdy ožehavé milostné peripetie.


Smutné zprávy pro fanoušky Schumachera: Jaký je jeho aktuální stav?

Před několika málo dny to bylo sedm let od doby, co legendární závodník formule 1 Michael Schumacher utrpěl téměř smrtelné poranění hlavy. Od té doby je na informace o jeho zdravotním stavu uvaleno embargo. Podle nejnovějších zpráv to však s pilotem úplně dobře nevypadá…


Pohřeb Františka Filipa (†90): Vyprovodili ho do filmařského nebe!

Jednoho z nejslavnějších českých televizních režisérů Františka Filipa dnes vyprovodili do filmařského nebe, kde má bezpochyby své místo. Natočil totiž řadu legendárních seriálů. Filip zemřel o uplynulém víkendu.


Šafářová prozradila, jak vypadá život se syny Plekance ve střídavé péči

Lucie Šafářová už je přes rok maminkou malé Leontýnky, kterou má s Tomášem Plekancem. Ten je zkušeným tatínkem, jelikož má z předchozího vztahu s Lucií Vondráčkovou syny Matyáše a Adama. Jak s nimi vychází jeho současná partnerka?


Prokop Zach: Na tátovi Romanovi si musel herectví vyvzdorovat!

Dříve bývalo zvykem, že se synové věnovali stejnému řemeslu, které dělali jejich otcové. Dnes je ale jiná doba, o čemž svědčí příběh herce Prokopa Zacha. Doma zprvu o herectví nechtěli slyšet.


Jiřina Bohdalová emotivně vzpomínala: Slzy na krajíčku kvůli režiséru Filipovi (†90)!

Odchod Františka Filipa zasáhl mnoho jeho kolegů a spolupracovníků, což demonstroval televizní rozhovor, který poskytla Jiřina Bohdalová. Oblíbená herečka měla slzy na krajíčku, když o něm mluvila.


Štaidl je ve vážném stavu, nebýt Františka Janečka, vše mohlo býti ještě horší

Ladislav Štaidl leží momentálně v nemocnici s onemocněním covid-19. Původně to však zřejmě považoval za obyčejné nachlazení, jelikož se chtěl vyležet doma. To se ale nelíbilo Františku Janečkovi, který se rozhodl jednat.


Martin Maxa uzavřel životní kapitolu trvající čtvrtstoletí: ROZCHOD!

Martin Maxa nejspíš nadobro uzavřel zásadní životní kapitolu, která trvala čtvrtstoletí. Vztah s matkou jeho dětí je podle všeho minulostí. Za všechno může jedna jediná kauza, kterou se zabývala policie.


Bára Poláková se trápí výčitkami kvůli dětem. O věcech je důležité mluvit, říká

Nejedna maminka to zná a prožívá. Každý den doufá, že bude mít alespoň chvilku pro sebe, a když to přijde a může si jít zacvičit, nakupovat nebo na kafe s kamarádkou, má výčitky svědomí, že není dobrá matka. Stejně tak to má i zpěvačka a herečka Bára Poláková. Co jí pomáhá se tohoto pocitu zbavit?


Bezbranný Laufer leží na lůžku měsíce: Jaký je aktuálně jeho zdravotní stav?

Josef Laufer už je řadu měsíců v nemocnici. Po operaci srdce se mu přitížilo a musel být uveden do umělého spánku. Z hlubokého kómatu už se sice probudil, ale jeho stav příliš dobrý není. Lékaři a dcera Ester mají napilno. Úkonů, které musí dělat, aby se Laufer vrátil zpátky do života, je totiž mnoho.


Jan Hrušínský otevřeně: Já že žiju z dotací? Tak aby bylo jasno...

I když byl rok 2020 pro kulturu kvůli koronaviru velmi špatný, herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský si příliš nestěžuje. Když už se nemohlo hrát, věnoval se jiné činnosti.


Mladý hudební talent Karin Ann: Pojďme ukázat, že jsme jenom lidi

Pochází ze Slovenska, ale její rodinné kořeny byste našli i v Česku. O mladé zpěvačce Karin Ann se v posledních měsících mluví jako o objevu s velkým potenciálem a silném hlasu nastupující Generace Z. Ohlas na její první singl 3AM překonal hranice Slovenska i Česka a zmínka o této mladé zpěvačce se objevila i na online portálu amerických The New York Times. Karin Ann mnozí přirovnávají k Billie Eilish, ona sama s připodobňováním nesouhlasí....


Vévodkyně Kate: DOMÁCÍ NÁSILÍ v rodině? Rána pěstí a vulgární nadávky!

Část rodiny britské vévodkyně Kate nemá na růžích ustláno. Zatímco u královského páru vše šlape jako na drátkách, její strýc už takový lidumil není.


Jaký byl skutečně vztah Němcové a Nebeského: Pravnučka prozradila detaily

Seriál Božena pojednávající o životě spisovatelky Boženy Němcové se těší velkému zájmu diváků. Nutno podotknout, že bylo o čem točit! Vdaná Němcová měla totiž velmi bujarý život a nijak se netajila poměrem se svým milencem Václavem Bolemírem Nebeským. O jejich vztahu promluvila jeho praprapravnučka Irena Maňáková.


Ewa Farna opět v slzách: Kvůli rodině zesnulého Stypky (†41)!

Nejprve ji dojala předčasná smrt zpěváka Davida Stypky (†41). A teď Ewu Farnou (27), která s ním nazpívala duet, rozbrečeli jeho fanoušci.


Halina Pawlowská: ROZVOD v rodině?

Halině Pawlowské se sice život v karanténě zase tak moc nezměnil, to stejné se ale nedá říct o její dceři. Ta se totiž údajně bude rozvádět.


Dcera Cindy Crawford zdědila krásu své matky. Kaia (20) dobývá svět modelingu

Tvář modelky Kaia Gerber je spoustě lidí dobře známá, podle jména by však jen málokdo věděl, o koho jde. Není ale divu, že je Kaia považována za jednu z nejkrásnějších modelek současnosti. Své půvaby podědila po své mamince Cindy Crawford. A jejich podoba je téměř neuvěřitelná!


Dcera Paula McCartneyho natáčí dokument o studiích Abbey Road

Dcera někdejšího člena slavné skupiny Beatles Paula McCartneyho, fotografka Mary McCartneyová, natáčí celovečerní dokumentární film o legendárním londýnském nahrávacím studiu Abbey Road. Snímek se bude jmenovat If These Walls Could Sing (Kdyby tyto zdi mohly zpívat). Podle agentury DPA jde o první celovečerní dokument o slavném místě, kde Beatles natočili většinu svých písní.


David Stypka (†41): Češi ukázali srdce, ve sbírce se vybraly miliony! Blízcí nemají slov!

Rodina zesnulého muzikanta Davida Stypky zprostředkovaně děkuje za sbírku, která vynesla několik milionů korun. Kolegové z kapely jsou z výsledků nadšeni, na fanoušky se následně obrátili s ještě jednou prosbou.


Dominika Gottová: Manžela se nejspíš nedočká, našel si v Mexiku manažerku!

Dominika Gottová nejspíš opět spláče nad svou důvěřivostí. Plánovala veliký návrat k manželovi Timu Tolkkimu, ten s ní ale podle všedho evidentně vůbec nepočítá!


Zemřela Eva Jurinová (†67): Proč se to tajilo?

Česko ve čtvrtek zasáhla informace o úmrtí Evy Jurinové (†67), kterou si televizní diváci oblíbili během devadesátých let. Rodina déle než týden tajila, co se stalo. Jaké důvody k tomu nejbližší měli?


Poslední rozloučení s režisérem Filipem (†90): Mši na Vyšehradě ovlivnily restrikce

Rodina a blízcí se dnes rozloučili v Praze s filmovým a televizním režisérem Františkem Filipem, který v sobotu zemřel ve věku 90 let. Zádušní mše se konala v bazilice sv. Petra a Pavla na Vyšehradě za dodržení opatření proti šíření nemoci covid-19. Informovala o tom Česká televize.


Veronika Žilková se dočkala: Před šedesátkou konečně vysněná role!

Veronika Žilková má doma jednoho Českého lva, ale třeba se jí ještě podaří přidat dalšího. Zvlášť když se podle všeho dočkala vysněné role. Na co se tak moc těšila?


Slováčková po vítězství nad rakovinou: Řekla, co ji dělá šťastnou!

Aničku Slováčkovou dělá jistě šťastnou fakt, že už je úplně zdravá, ale nejenom to. Sympatická herečka a zpěvačka prozradila fanouškům, co dalšího jí dokáže udělat radost.


Ladislav Štaidl svádí boj s koronavirem: Má toho prý ještě spoustu před sebou!

Ladislav Štaidl si užíval důchodu, ale do cesty mu vstoupil koronavirus, který jen v Česku připravil o život již tisíce lidí. Přátelé se pochopitelně obávají nejhoršího. To Michal David je plný optimismu.


Kotek mění české zvyky: Co má na Vánoce nejraději na talíři?

Vojta Kotek byl ještě před pandemií v jednom kole. Teď má jako herec o něco volněji, a tak se svátků nemohl dočkat. Kdo by si však myslel, že dodržuje tradiční zvyky, ten by byl na omylu. Kotek si totiž ke štědrovečerní večeři dopřává něco, co si spousta Čechů neumí ani představit.


Pagáčová drží manžela pod pantoflem? Tvař se šťastně, nařídila mu!

Mohlo by se zdát, že má Patricie Pagáčová manžela pod pantoflem, když mu nařizuje, aby se tvářil šťastně. Tuhle scénku je ale nutné brát s humorem, který herečce rozhodně není cizí. Její fanoušci to umí ocenit.


Zemřel spisovatel Vojtěch Steklač (†75): Jeho Boříkovy lapálie děti milují dodnes

Ve věku 75 let zemřel spisovatel a překladatel Vojtěch Steklač. O úmrtí informoval Havlíčkobrodský deník. Steklač psal hlavně knížky pro děti, nejznámější je asi série Boříkovy lapálie, příběhy čtveřice kamarádů z pražských Holešovic. Několik desítek let byl Steklač spojen s městysem Havlíčkova Borová na Vysočině, kde měl chalupu.


Podcast: David Stypka (†41) své démony přetavil do písní. I na divoké mejdany s ním vzpomíná publicista Hnátek

Česko zažilo v neděli 10. ledna šok, neboť po vážné nemoci zemřel písničkář David Stypka z Frýdku-Místku. Jeden z prvních hudebních publicistů, který sledoval jeho kariéru s kapelou Bandjeez, je šéfredaktor Václav Hnátek webu Planeta Hudba. V pořadu Blesk Podcast rozebral dosavadní dílo Stypky a prozradil detaily o jeho nedokončené a překvapivě veselé desce.


Poslední fotka před smrtí Niederleho (†91): Tajný výlet!

Alzheimerova choroba ho přiměla vyměnit byt ve slavném hereckém domě v pražských Dejvicích za domov pro seniory. Herec Ivo Niederle (†91), který zemřel 8. ledna, se ale díky přátelům přece jen dostal na podzim na utajenou akci.


Jan Kraus se pustil do Čechů: Tohle si za rámeček nedají!


František Janeček o nemocném Štaidlovi: "Doktora odmítal, volali jsme si!"

Ladislav Štaidl dělá poslední dny starost nejen svým rodinným příslušníkům, ale také kamarádům a fanouškům. O zdravotním stavu skladatele a textaře promluvil jeho kolega František Janeček.


Jitka Nováčková porodila: Miminko přišlo na svět nečekaně brzy

Jitka Nováčková porodila v pondělí ráno dceru. Se šťastnou novinkou se pochlubil modelky partner Tim Sparv na svém Instagramu.


Zemřela Eva Jurinová: Moderátorská hvězda a hlas metra B podlehla vážné nemoci.

Další smutná zpráva, ve věku 67 let zemřela bývalá televizní moderátorka Eva Jurinová. Dle vyjádření rodiny podlehla hvězda devadesátých let dlouhodobému boji s vážnou nemocí.


Vážně nemocný Andrej Hryc: Pořád to bolí!

Andrej Hryc od loňského jara bojuje s vážnou nemocí, ale nestěžuje, protože je o něj díky dceři Wandě dobře postaráno. Bezpochyby jej ale pořád bolí fakt, že přišel o syna, který by býval tento týden oslavil narozeniny.


Dominika Gottová si našla práci. Od místa ve skladu si slibuje klid a pohodu

Budoucnost Dominiky Gottové je plná otazníků. Ještě v nedávné době dcera legendárního zpěváka Karla Gotta uvažovala o návratu do Finska, kde dlouhá léta žila. Nyní vše vypadá docela jinak. Dominika v Česku získala práci a má před sebou velké rozhodnutí.


Bojoval v legiích, stanul proti nacistům, až komunisté ho „zlomili". Hrdina Alois Vicherek (†63) zemřel před 65 lety

První polovina 20. století byla turbulentním obdobím nejen českých, ale i světových dějin. Dvě světové války, nástup totalitních ideologií, represe i boj za svobodu. To vše zažil, a to velmi zblízka, také sborový generál letectva Alois Vicherek (†63). V legiích bojoval za svobodu českého státu proti císařským vojskům, v létajících strojích Francie, Anglie i Sovětského svazu za jeho osvobození od nacismu. Na rudý srp a kladivo komunistické zvůle...


S Drsné rozhodnutí královny Alžběty II.: Za zákazem pro Harryho stála právě ona

Když nebylo princi Harrymu a jeho manželce Meghan v loňském listopadu umožněno, aby u londýnského Cenotaphu uctili památku zesnulých vojáků, spousta lidí věřila, že zákaz vyšel ze strany úředníků Buckinghamského paláce. Nyní se však ukázalo, že rozhodnutí učinila sama královna Alžběta II.


Dušek a Holubová dotočili film Přání Ježíškovi: Budou z toho druhé Pelíšky?

V Josefově Dole v Jizerských horách skončilo natáčení nové romantické komedie Přání Ježíškovi. Jde o vánoční příběh odehrávající se během jednoho dne, ve kterém se proplétá několik příběhů a řada atraktivních postav. Budou z toho nové Pelíšky?


Ladislav Štaidl ve vážném stavu: Přátelé se bojí, zajímá se o něj i Babiš!

Ladislav Štaidl už týden leží na oddělení ARO v pražské Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí. Skladatel tam byl převezen kvůli těžkému průběhu koronavirové infekce a jeho stav se zatím nelepší. Obavy o něj mají nejen nejbližší, ale i samotný premiér Andrej Babiš, který z pozvdálí dohlíží na průběh jeho léčby.


Jiří Kajínek oslavil 60. narozeniny: Co dnes dělá nejslavnější vězeň Česka

Náš nejslavnější vězeň se i téměř čtyři roky po propuštění z vězení těší velké popularitě a bez legrace by se dalo říct, že se jedná o českou celebritu. Kajínek toho umí využít a třeba v době koronaviru se baví nahráváním videí na YouTube.


Jak šel čas s Evou Jurinovou: Legendární hlasatelka z metra nemoc tajila

Lidé ji znali jako moderátorku, novinářku a každý den ji slýchali v pražském metru linky B, kde namluvila stanice. 3. ledna Eva Jurinová podlehla těžké nemoci. Kolegové se nijak netají tím, jak jsou z jejího odchodu v šoku. O její chorobě neměl nikdo ani tušení.